Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

OŠTRI RAT d.o.o.

OŠTRI RAT d.o.o. za poslovanje nekretninama i usluge

OŠTRI RAT d.o.o. za poslovanje nekretninama i usluge je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Žrnovo 657 A, Žrnovo (Dubrovačko-neretvanska županija). OIB tvrtke je 64497127538, a matični broj subjekta (MBS) 90042125. Osnovana je 18. kolovoza 2022., što je prije 4 godine. Pretežita djelatnost je iznajmljivanje i upravljanje vlastitim nekretninama ili nekretninama uzetim u zakup (leasing) (NKD 68.20.0). Temeljni kapital upisan u registar iznosi 20.000,00 kn. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
64497127538
MBS
90042125
Sjedište
Žrnovo 657 A, Žrnovo
Status
Aktivna

Je li OŠTRI RAT d.o.o. pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Aktivna

    Trgovački sud u Dubrovniku

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
OŠTRI RAT d.o.o. za poslovanje nekretninama i usluge
Adresa
Žrnovo 657 A, Žrnovo
OIB
64497127538
MBS
90042125
Trgovački sud
Trgovački sud u Dubrovniku
Temeljni kapital
20.000,00 kn
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
OŠTRI RAT d.o.o. za poslovanje nekretninama i usluge
Skraćeni naziv
OŠTRI RAT d.o.o.
OIB
64497127538
Matični broj subjekta (MBS)
90042125
Pravni oblik
društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Sjedište
Žrnovo 657 A, Žrnovo
Općina / grad
Korčula
Županija
Dubrovačko-neretvanska županija
Datum osnivanja
18. kolovoza 2022.
Temeljni kapital
20.000,00 kn
Pretežita djelatnost (NKD)
68.20.0 Iznajmljivanje i upravljanje vlastitim nekretninama ili nekretninama uzetim u zakup (leasing)
Status
Aktivna
Nadležni sud
Trgovački sud u Dubrovniku

U općini ili gradu Korčula u sudskom je registru upisano 251 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 183 u pravnom obliku d.o.o.. Istu pretežitu djelatnost (NKD 68.20.0) u Dubrovačko-neretvanskoj županiji ima 103 aktivnih tvrtki. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke OŠTRI RAT d.o.o.

Pretežita djelatnost · NKD 2025

68.20.0 Iznajmljivanje i upravljanje vlastitim nekretninama ili nekretninama uzetim u zakup (leasing)

Temeljni kapital

20.000,00 kn

Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke. Iznos je u registru upisan u kunama, prije uvođenja eura.

Status u registru

Aktivna

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Registarski sud: Trgovački sud u Dubrovniku.

Česta pitanja o tvrtki OŠTRI RAT d.o.o.

Koji je OIB tvrtke OŠTRI RAT d.o.o.?

OIB tvrtke OŠTRI RAT d.o.o. za poslovanje nekretninama i usluge je 64497127538. Matični broj subjekta (MBS) je 90042125.

Gdje je sjedište tvrtke OŠTRI RAT d.o.o.?

Sjedište tvrtke OŠTRI RAT d.o.o. je na adresi Žrnovo 657 A, Žrnovo, Dubrovačko-neretvanska županija.

Čime se bavi OŠTRI RAT d.o.o.?

Pretežita djelatnost tvrtke je iznajmljivanje i upravljanje vlastitim nekretninama ili nekretninama uzetim u zakup (leasing) (NKD 68.20.0).

Kada je osnovana tvrtka OŠTRI RAT d.o.o.?

Tvrtka OŠTRI RAT d.o.o. osnovana je 18. kolovoza 2022. i posluje 4 godine.

Koliki je temeljni kapital tvrtke OŠTRI RAT d.o.o.?

Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 20.000,00 kn.

Je li tvrtka OŠTRI RAT d.o.o. aktivna?

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 64497127538.

Druge tvrtke u Dubrovačko-neretvanskoj županiji

Tvrtke srodne djelatnosti

  • 100morska j.d.o.o.Iznajmljivanje i upravljanje vlastitim nekretninama ili nekretninama uzetim u zakup (leasing)
  • 108 P.R. d.o.o.Ostale djelatnosti poslovanja nekretninama uz naplatu ili na osnovi ugovora
  • 108 REAL ESTATE ADVISORY ADRIA d.o.o.Uslužne djelatnosti posredovanja u poslovanju nekretninama
  • 11ts print real estate d.o.o.Iznajmljivanje i upravljanje vlastitim nekretninama ili nekretninama uzetim u zakup (leasing)
  • 123&BUY d.o.o.Uslužne djelatnosti posredovanja u poslovanju nekretninama
  • 13ica. d.o.o.Iznajmljivanje i upravljanje vlastitim nekretninama ili nekretninama uzetim u zakup (leasing)
  • 270 days d.o.o.Iznajmljivanje i upravljanje vlastitim nekretninama ili nekretninama uzetim u zakup (leasing)
  • 2ATD d.o.o.Iznajmljivanje i upravljanje vlastitim nekretninama ili nekretninama uzetim u zakup (leasing)