Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

ODUS d.o.o. za usluge

ODUS d.o.o. za usluge je poslovni subjekt. OIB tvrtke je 86250347548, a matični broj subjekta (MBS) 80652909. Osnovana je 17. travnja 2008., što je prije 18 godina. Tvrtka je brisana iz sudskog registra 11. listopada 2012..

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
86250347548
MBS
80652909
Sjedište
Podatak nije dostupan
Status
Brisana iz registra

Je li ODUS d.o.o. za usluge pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Brisana iz registra

    Trgovački sud u Zagrebu

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
ODUS d.o.o. za usluge
OIB
86250347548
MBS
80652909
Trgovački sud
Trgovački sud u Zagrebu
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
ODUS d.o.o. za usluge
OIB
86250347548
Matični broj subjekta (MBS)
80652909
Matični broj (MB)
02367556
Datum osnivanja
17. travnja 2008.
Status
Brisana iz registra
Nadležni sud
Trgovački sud u Zagrebu

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke ODUS d.o.o. za usluge

Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.

Status u registru

Brisana iz registra

Tvrtka je brisana iz sudskog registra 11. listopada 2012..

Registarski sud: Trgovački sud u Zagrebu.

Česta pitanja o tvrtki ODUS d.o.o. za usluge

Koji je OIB tvrtke ODUS d.o.o. za usluge?

OIB tvrtke ODUS d.o.o. za usluge je 86250347548. Matični broj subjekta (MBS) je 80652909.

Kada je osnovana tvrtka ODUS d.o.o. za usluge?

Tvrtka ODUS d.o.o. za usluge osnovana je 17. travnja 2008. i posluje 18 godina.

Je li tvrtka ODUS d.o.o. za usluge aktivna?

Tvrtka je brisana iz sudskog registra 11. listopada 2012.. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 86250347548.