Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
NUNA-AS d.o.o.
NUNA-AS d.o.o. za knjigovodstvo
NUNA-AS d.o.o. za knjigovodstvo je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Kanarinska ulica 41, Zagreb (Grad Zagreb). OIB tvrtke je 99923097723, a matični broj subjekta (MBS) 80655670. Osnovana je 12. svibnja 2008., što je prije 18 godina. Temeljni kapital upisan u registar iznosi 20.000,00 kn. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 99923097723
- MBS
- 80655670
- Sjedište
- Kanarinska ulica 41, Zagreb
- Status
- Aktivna
Je li NUNA-AS d.o.o. pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Aktivna
Trgovački sud u Zagrebu
Stečaj ili likvidacija
Nije upisan
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- NUNA-AS d.o.o. za knjigovodstvo
- Adresa
- Kanarinska ulica 41, Zagreb
- OIB
- 99923097723
- MBS
- 80655670
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Zagrebu
- Temeljni kapital
- 20.000,00 kn
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- NUNA-AS d.o.o. za knjigovodstvo
- Skraćeni naziv
- NUNA-AS d.o.o.
- OIB
- 99923097723
- Matični broj subjekta (MBS)
- 80655670
- Matični broj (MB)
- 02378981
- Pravni oblik
- društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
- Sjedište
- Kanarinska ulica 41, Zagreb
- Općina / grad
- Zagreb
- Županija
- Grad Zagreb
- Datum osnivanja
- 12. svibnja 2008.
- Temeljni kapital
- 20.000,00 kn
- Status
- Aktivna
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Zagrebu
U Gradu Zagrebu u sudskom je registru upisano 61.439 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 47.058 u pravnom obliku d.o.o.. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke NUNA-AS d.o.o.
Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.
Predmet poslovanja upisan u registar
Tvrtka ima upisano 11 predmeta poslovanja. Upis znači da tvrtka smije obavljati te djelatnosti, a ne da ih stvarno obavlja.
- računovodstveni i knjigovodstveni poslovi
- zastupanje stranih tvrtki
- kupnja i prodaja robe
- obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
- posredovanje u prometu nekretnina
- pripremanje hrane i pružanje usluga prehrane, pripremanje i usluživanje pića i napitaka, pružanje usluga smještaja, pripremanje hrane na drugom mjestu (u prijevoznim sredstvima i sl.) i opskrba tom hranom
- pruženje usluga informacijskog društva
- računalni i srodni poslovi
- savjetovanje u vezi s poslovanjem i upravljanjem
- Frizerski saloni i saloni za uljepšavanje
- Djelatnost za njegu i održavanje tijela
Temeljni kapital
20.000,00 kn
Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke. Iznos je u registru upisan u kunama, prije uvođenja eura.
Status u registru
Aktivna
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Registarski sud: Trgovački sud u Zagrebu.
Česta pitanja o tvrtki NUNA-AS d.o.o.
Koji je OIB tvrtke NUNA-AS d.o.o.?
OIB tvrtke NUNA-AS d.o.o. za knjigovodstvo je 99923097723. Matični broj subjekta (MBS) je 80655670.
Gdje je sjedište tvrtke NUNA-AS d.o.o.?
Sjedište tvrtke NUNA-AS d.o.o. je na adresi Kanarinska ulica 41, Zagreb, Grad Zagreb.
Kada je osnovana tvrtka NUNA-AS d.o.o.?
Tvrtka NUNA-AS d.o.o. osnovana je 12. svibnja 2008. i posluje 18 godina.
Koliki je temeljni kapital tvrtke NUNA-AS d.o.o.?
Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 20.000,00 kn.
Je li tvrtka NUNA-AS d.o.o. aktivna?
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 99923097723.
Druge tvrtke u Gradu Zagrebu
- 0x20 d.o.o.Zagreb
- 1000 RJEŠENJA d.o.o.Zagreb
- 1001 Nights j.d.o.o.Zagreb
- 100 godina j.d.o.o.Zagreb
- 100 i Love Ride j.d.o.o.Zagreb
- 101 inovativni marketing d.o.o.Zagreb
- 108 REAL ESTATE ADVISORY ADRIA d.o.o.Zagreb
- 10aarch d.o.o.Zagreb