Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

NOVUS GAM d.o.o.

NOVUS GAM d.o.o. za usluge

NOVUS GAM d.o.o. za usluge je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Graberje 152, Zagreb (Grad Zagreb). OIB tvrtke je 24443719866, a matični broj subjekta (MBS) 81445483. Osnovana je 6. lipnja 2022., što je prije 4 godine. Pretežita djelatnost je djelatnosti pripreme i usluživanja pića (NKD 56.30.0). Temeljni kapital upisan u registar iznosi 2.650,00 €. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
24443719866
MBS
81445483
Sjedište
Graberje 152, Zagreb
Status
Aktivna

Je li NOVUS GAM d.o.o. pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Aktivna

    Trgovački sud u Zagrebu

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
NOVUS GAM d.o.o. za usluge
Adresa
Graberje 152, Zagreb
OIB
24443719866
MBS
81445483
Trgovački sud
Trgovački sud u Zagrebu
Temeljni kapital
2.650,00 €
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
NOVUS GAM d.o.o. za usluge
Skraćeni naziv
NOVUS GAM d.o.o.
OIB
24443719866
Matični broj subjekta (MBS)
81445483
Pravni oblik
društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Sjedište
Graberje 152, Zagreb
Općina / grad
Zagreb
Županija
Grad Zagreb
Datum osnivanja
6. lipnja 2022.
Temeljni kapital
2.650,00 €
Pretežita djelatnost (NKD)
56.30.0 Djelatnosti pripreme i usluživanja pića
Status
Aktivna
Nadležni sud
Trgovački sud u Zagrebu

U Gradu Zagrebu u sudskom je registru upisano 61.439 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 47.058 u pravnom obliku d.o.o.. Istu pretežitu djelatnost (NKD 56.30.0) u Gradu Zagrebu ima 574 aktivnih tvrtki. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke NOVUS GAM d.o.o.

Pretežita djelatnost · NKD 2025

56.30.0 Djelatnosti pripreme i usluživanja pića

Temeljni kapital

2.650,00 €

Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke.

Status u registru

Aktivna

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Registarski sud: Trgovački sud u Zagrebu.

Česta pitanja o tvrtki NOVUS GAM d.o.o.

Koji je OIB tvrtke NOVUS GAM d.o.o.?

OIB tvrtke NOVUS GAM d.o.o. za usluge je 24443719866. Matični broj subjekta (MBS) je 81445483.

Gdje je sjedište tvrtke NOVUS GAM d.o.o.?

Sjedište tvrtke NOVUS GAM d.o.o. je na adresi Graberje 152, Zagreb, Grad Zagreb.

Čime se bavi NOVUS GAM d.o.o.?

Pretežita djelatnost tvrtke je djelatnosti pripreme i usluživanja pića (NKD 56.30.0).

Kada je osnovana tvrtka NOVUS GAM d.o.o.?

Tvrtka NOVUS GAM d.o.o. osnovana je 6. lipnja 2022. i posluje 4 godine.

Koliki je temeljni kapital tvrtke NOVUS GAM d.o.o.?

Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 2.650,00 €.

Je li tvrtka NOVUS GAM d.o.o. aktivna?

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 24443719866.

Druge tvrtke u Gradu Zagrebu

Tvrtke srodne djelatnosti