Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

NINA TRADE d.o.o. za trgovinu i usluge u stečaju

NINA TRADE d.o.o. za trgovinu i usluge u stečaju je poslovni subjekt. OIB tvrtke je 38732799502, a matični broj subjekta (MBS) 80946794. Osnovana je 15. prosinca 2014., što je prije 11 godina. Tvrtka je brisana iz sudskog registra 15. veljače 2018..

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
38732799502
MBS
80946794
Sjedište
Podatak nije dostupan
Status
Brisana iz registra

Je li NINA TRADE d.o.o. za trgovinu i usluge u stečaju pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Brisana iz registra

    Trgovački sud u Zagrebu

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
NINA TRADE d.o.o. za trgovinu i usluge u stečaju
OIB
38732799502
MBS
80946794
Trgovački sud
Trgovački sud u Zagrebu
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
NINA TRADE d.o.o. za trgovinu i usluge u stečaju
OIB
38732799502
Matični broj subjekta (MBS)
80946794
Datum osnivanja
15. prosinca 2014.
Status
Brisana iz registra
Nadležni sud
Trgovački sud u Zagrebu

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke NINA TRADE d.o.o. za trgovinu i usluge u stečaju

Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.

Status u registru

Brisana iz registra

Tvrtka je brisana iz sudskog registra 15. veljače 2018..

Registarski sud: Trgovački sud u Zagrebu.

Česta pitanja o tvrtki NINA TRADE d.o.o. za trgovinu i usluge u stečaju

Koji je OIB tvrtke NINA TRADE d.o.o. za trgovinu i usluge u stečaju?

OIB tvrtke NINA TRADE d.o.o. za trgovinu i usluge u stečaju je 38732799502. Matični broj subjekta (MBS) je 80946794.

Kada je osnovana tvrtka NINA TRADE d.o.o. za trgovinu i usluge u stečaju?

Tvrtka NINA TRADE d.o.o. za trgovinu i usluge u stečaju osnovana je 15. prosinca 2014. i posluje 11 godina.

Je li tvrtka NINA TRADE d.o.o. za trgovinu i usluge u stečaju aktivna?

Tvrtka je brisana iz sudskog registra 15. veljače 2018.. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 38732799502.