Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

Nijjar Ventures d.o.o.

Nijjar Ventures d.o.o. za usluge

Nijjar Ventures d.o.o. za usluge je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Antunovac 1, Zagreb (Grad Zagreb). OIB tvrtke je 99466292474, a matični broj subjekta (MBS) 81501292. Osnovana je 20. ožujka 2023., što je prije 3 godine. Pretežita djelatnost je savjetovanje u vezi s poslovanjem i ostalim upravljanjem (NKD 70.20.0). Temeljni kapital upisan u registar iznosi 2.500,00 €. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
99466292474
MBS
81501292
Sjedište
Antunovac 1, Zagreb
Status
Aktivna

Je li Nijjar Ventures d.o.o. pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Aktivna

    Trgovački sud u Zagrebu

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
Nijjar Ventures d.o.o. za usluge
Adresa
Antunovac 1, Zagreb
OIB
99466292474
MBS
81501292
Trgovački sud
Trgovački sud u Zagrebu
Temeljni kapital
2.500,00 €
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
Nijjar Ventures d.o.o. za usluge
Skraćeni naziv
Nijjar Ventures d.o.o.
OIB
99466292474
Matični broj subjekta (MBS)
81501292
Pravni oblik
društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Sjedište
Antunovac 1, Zagreb
Općina / grad
Zagreb
Županija
Grad Zagreb
Datum osnivanja
20. ožujka 2023.
Temeljni kapital
2.500,00 €
Pretežita djelatnost (NKD)
70.20.0 Savjetovanje u vezi s poslovanjem i ostalim upravljanjem
Status
Aktivna
Nadležni sud
Trgovački sud u Zagrebu

U Gradu Zagrebu u sudskom je registru upisano 61.439 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 47.058 u pravnom obliku d.o.o.. Istu pretežitu djelatnost (NKD 70.20.0) u Gradu Zagrebu ima 2.008 aktivnih tvrtki. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke Nijjar Ventures d.o.o.

Pretežita djelatnost · NKD 2025

70.20.0 Savjetovanje u vezi s poslovanjem i ostalim upravljanjem

Temeljni kapital

2.500,00 €

Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke.

Status u registru

Aktivna

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Registarski sud: Trgovački sud u Zagrebu.

Česta pitanja o tvrtki Nijjar Ventures d.o.o.

Koji je OIB tvrtke Nijjar Ventures d.o.o.?

OIB tvrtke Nijjar Ventures d.o.o. za usluge je 99466292474. Matični broj subjekta (MBS) je 81501292.

Gdje je sjedište tvrtke Nijjar Ventures d.o.o.?

Sjedište tvrtke Nijjar Ventures d.o.o. je na adresi Antunovac 1, Zagreb, Grad Zagreb.

Čime se bavi Nijjar Ventures d.o.o.?

Pretežita djelatnost tvrtke je savjetovanje u vezi s poslovanjem i ostalim upravljanjem (NKD 70.20.0).

Kada je osnovana tvrtka Nijjar Ventures d.o.o.?

Tvrtka Nijjar Ventures d.o.o. osnovana je 20. ožujka 2023. i posluje 3 godine.

Koliki je temeljni kapital tvrtke Nijjar Ventures d.o.o.?

Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 2.500,00 €.

Je li tvrtka Nijjar Ventures d.o.o. aktivna?

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 99466292474.

Druge tvrtke u Gradu Zagrebu

Tvrtke srodne djelatnosti