Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
NEK TI KAŽE LIKA j.d.o.o.
NEK TI KAŽE LIKA jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za ugostiteljstvo i usluge
NEK TI KAŽE LIKA jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za ugostiteljstvo i usluge je jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Kotorska 76, Crikvenica (Primorsko-goranska županija). OIB tvrtke je 27722006900, a matični broj subjekta (MBS) 40499929. Osnovana je 21. rujna 2026.. Pretežita djelatnost je djelatnosti pripreme i usluživanja pića (NKD 56.30.0). Temeljni kapital upisan u registar iznosi 15,00 €. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 27722006900
- MBS
- 40499929
- Sjedište
- Kotorska 76, Crikvenica
- Status
- Aktivna
Je li NEK TI KAŽE LIKA j.d.o.o. pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Aktivna
Trgovački sud u Rijeci
Stečaj ili likvidacija
Nije upisan
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- NEK TI KAŽE LIKA jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za ugostiteljstvo i usluge
- Adresa
- Kotorska 76, Crikvenica
- OIB
- 27722006900
- MBS
- 40499929
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Rijeci
- Temeljni kapital
- 15,00 €
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- NEK TI KAŽE LIKA jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za ugostiteljstvo i usluge
- Skraćeni naziv
- NEK TI KAŽE LIKA j.d.o.o.
- OIB
- 27722006900
- Matični broj subjekta (MBS)
- 40499929
- Pravni oblik
- jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću (j.d.o.o.)
- Sjedište
- Kotorska 76, Crikvenica
- Općina / grad
- Crikvenica
- Županija
- Primorsko-goranska županija
- Datum osnivanja
- 21. rujna 2026.
- Temeljni kapital
- 15,00 €
- Pretežita djelatnost (NKD)
- 56.30.0 Djelatnosti pripreme i usluživanja pića
- Status
- Aktivna
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Rijeci
- E-pošta iz registra
- zeljko.marinic@hotmail.com
U općini ili gradu Crikvenica u sudskom je registru upisano 491 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 130 u pravnom obliku j.d.o.o.. Istu pretežitu djelatnost (NKD 56.30.0) u Primorsko-goranskoj županiji ima 208 aktivnih tvrtki. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke NEK TI KAŽE LIKA j.d.o.o.
Pretežita djelatnost · NKD 2025
56.30.0 Djelatnosti pripreme i usluživanja pića
Temeljni kapital
15,00 €
Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke.
Status u registru
Aktivna
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Registarski sud: Trgovački sud u Rijeci.
Kontakt iz registra
E-adresa upisana u sudski registar: zeljko.marinic@hotmail.com
Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.
Česta pitanja o tvrtki NEK TI KAŽE LIKA j.d.o.o.
Koji je OIB tvrtke NEK TI KAŽE LIKA j.d.o.o.?
OIB tvrtke NEK TI KAŽE LIKA jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za ugostiteljstvo i usluge je 27722006900. Matični broj subjekta (MBS) je 40499929.
Gdje je sjedište tvrtke NEK TI KAŽE LIKA j.d.o.o.?
Sjedište tvrtke NEK TI KAŽE LIKA j.d.o.o. je na adresi Kotorska 76, Crikvenica, Primorsko-goranska županija.
Čime se bavi NEK TI KAŽE LIKA j.d.o.o.?
Pretežita djelatnost tvrtke je djelatnosti pripreme i usluživanja pića (NKD 56.30.0).
Kada je osnovana tvrtka NEK TI KAŽE LIKA j.d.o.o.?
Tvrtka NEK TI KAŽE LIKA j.d.o.o. osnovana je 21. rujna 2026..
Koliki je temeljni kapital tvrtke NEK TI KAŽE LIKA j.d.o.o.?
Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 15,00 €.
Je li tvrtka NEK TI KAŽE LIKA j.d.o.o. aktivna?
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 27722006900.
Druge tvrtke u Primorsko-goranskoj županiji
- 08 d. o. o.Rijeka
- 10. TRAVANJ d. o. o.Rijeka
- 123&BUY d.o.o.Poljane
- 1337 Capital d.o.o.Rijeka
- 16 j. d. o. o.Rijeka
- 1887 C.G. d.o.o.Rijeka
- 1A Estate SERVICE d.o.o.Krk
- 1. SEALINE KRK d. o. o.Omišalj
Tvrtke srodne djelatnosti
- 010 ISN'T JUST A CODE j.d.o.o.Djelatnosti restorana
- 034 Vibe j.d.o.o.Djelatnosti pripreme i usluživanja pića
- 10 u pola j.d.o.o.Djelatnosti restorana
- 1st COFFEE j.d.o.oDjelatnosti pripreme i usluživanja pića
- 20. lipnja j.d.o.o.Djelatnosti pripreme i usluživanja pića
- 212 COLLECTION d.o.o.Djelatnosti restorana
- 2MAT j.d.o.o.Djelatnosti pripreme i usluživanja pića
- 2M KAFIĆ OFF ON j.d.o.o.Djelatnosti pripreme i usluživanja pića