Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

Nativno aktiviranje Fanova j.d.o.o. za usluge

Nativno aktiviranje Fanova j.d.o.o. za usluge je poslovni subjekt. OIB tvrtke je 37778391197, a matični broj subjekta (MBS) 81205444. Osnovana je 5. studenoga 2018., što je prije 7 godina. Tvrtka je brisana iz sudskog registra 4. kolovoza 2020..

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
37778391197
MBS
81205444
Sjedište
Podatak nije dostupan
Status
Brisana iz registra

Je li Nativno aktiviranje Fanova j.d.o.o. za usluge pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Brisana iz registra

    Trgovački sud u Zagrebu

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
Nativno aktiviranje Fanova j.d.o.o. za usluge
OIB
37778391197
MBS
81205444
Trgovački sud
Trgovački sud u Zagrebu
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
Nativno aktiviranje Fanova j.d.o.o. za usluge
OIB
37778391197
Matični broj subjekta (MBS)
81205444
Matični broj (MB)
04999053
Datum osnivanja
5. studenoga 2018.
Status
Brisana iz registra
Nadležni sud
Trgovački sud u Zagrebu

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke Nativno aktiviranje Fanova j.d.o.o. za usluge

Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.

Godišnja financijska izvješća

Evidentirano predanih GFI: 3. Posljednja izvještajna godina: 2020.

Sudski registar vodi samo evidenciju predanih izvješća, ne iznose. Iznosi su javno dostupni u FINA registru.

Posljednjih do 15 predanih izvješća
GodinaVrstaKonsolidiranoRazdobljeDatum dostave
2020Izjava o neaktivnostiNe1. siječnja 2020. – 31. prosinca 2020.26. travnja 2021.
2019GFI-POD izvještajNe1. siječnja 2019. – 31. prosinca 2019.31. kolovoza 2020.
2018GFI-POD izvještajNe5. studenoga 2018. – 31. prosinca 2018.30. lipnja 2019.

Status u registru

Brisana iz registra

Tvrtka je brisana iz sudskog registra 4. kolovoza 2020..

Registarski sud: Trgovački sud u Zagrebu.

Česta pitanja o tvrtki Nativno aktiviranje Fanova j.d.o.o. za usluge

Ima li Nativno aktiviranje Fanova j.d.o.o. za usluge predana godišnja financijska izvješća?

Evidentirano predanih GFI: 3. Posljednja izvještajna godina: 2020. Sudski registar vodi evidenciju predanih izvješća, bez financijskih iznosa; iznosi su javno dostupni u FINA registru.

Koji je OIB tvrtke Nativno aktiviranje Fanova j.d.o.o. za usluge?

OIB tvrtke Nativno aktiviranje Fanova j.d.o.o. za usluge je 37778391197. Matični broj subjekta (MBS) je 81205444.

Kada je osnovana tvrtka Nativno aktiviranje Fanova j.d.o.o. za usluge?

Tvrtka Nativno aktiviranje Fanova j.d.o.o. za usluge osnovana je 5. studenoga 2018. i posluje 7 godina.

Je li tvrtka Nativno aktiviranje Fanova j.d.o.o. za usluge aktivna?

Tvrtka je brisana iz sudskog registra 4. kolovoza 2020.. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 37778391197.