Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
NAŠ SAN d.o.o. za trgovinu i usluge
NAŠ SAN d.o.o. za trgovinu i usluge je poslovni subjekt. OIB tvrtke je 54332459682, a matični broj subjekta (MBS) 80454918. Osnovana je 19. ožujka 2003., što je prije 23 godine. Tvrtka je brisana iz sudskog registra 2. studenoga 2016..
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 54332459682
- MBS
- 80454918
- Sjedište
- Podatak nije dostupan
- Status
- Brisana iz registra
Je li NAŠ SAN d.o.o. za trgovinu i usluge pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Brisana iz registra
Trgovački sud u Zagrebu
Stečaj ili likvidacija
Nije upisan
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- NAŠ SAN d.o.o. za trgovinu i usluge
- OIB
- 54332459682
- MBS
- 80454918
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Zagrebu
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- NAŠ SAN d.o.o. za trgovinu i usluge
- OIB
- 54332459682
- Matični broj subjekta (MBS)
- 80454918
- Matični broj (MB)
- 01713973
- Datum osnivanja
- 19. ožujka 2003.
- Status
- Brisana iz registra
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Zagrebu
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke NAŠ SAN d.o.o. za trgovinu i usluge
Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.
Status u registru
Brisana iz registra
Tvrtka je brisana iz sudskog registra 2. studenoga 2016..
Registarski sud: Trgovački sud u Zagrebu.
Česta pitanja o tvrtki NAŠ SAN d.o.o. za trgovinu i usluge
Koji je OIB tvrtke NAŠ SAN d.o.o. za trgovinu i usluge?
OIB tvrtke NAŠ SAN d.o.o. za trgovinu i usluge je 54332459682. Matični broj subjekta (MBS) je 80454918.
Kada je osnovana tvrtka NAŠ SAN d.o.o. za trgovinu i usluge?
Tvrtka NAŠ SAN d.o.o. za trgovinu i usluge osnovana je 19. ožujka 2003. i posluje 23 godine.
Je li tvrtka NAŠ SAN d.o.o. za trgovinu i usluge aktivna?
Tvrtka je brisana iz sudskog registra 2. studenoga 2016.. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 54332459682.