Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

MULTI PASS j.d.o.o. za usluge

MULTI PASS j.d.o.o. za usluge je poslovni subjekt. OIB tvrtke je 53870166849, a matični broj subjekta (MBS) 81239412. Osnovana je 25. travnja 2019., što je prije 7 godina. Tvrtka je brisana iz sudskog registra 13. veljače 2024..

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
53870166849
MBS
81239412
Sjedište
Podatak nije dostupan
Status
Brisana iz registra

Je li MULTI PASS j.d.o.o. za usluge pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Brisana iz registra

    Trgovački sud u Zagrebu

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
MULTI PASS j.d.o.o. za usluge
OIB
53870166849
MBS
81239412
Trgovački sud
Trgovački sud u Zagrebu
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
MULTI PASS j.d.o.o. za usluge
OIB
53870166849
Matični broj subjekta (MBS)
81239412
Matični broj (MB)
05091136
Datum osnivanja
25. travnja 2019.
Status
Brisana iz registra
Nadležni sud
Trgovački sud u Zagrebu

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke MULTI PASS j.d.o.o. za usluge

Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.

Status u registru

Brisana iz registra

Tvrtka je brisana iz sudskog registra 13. veljače 2024..

Registarski sud: Trgovački sud u Zagrebu.

Česta pitanja o tvrtki MULTI PASS j.d.o.o. za usluge

Koji je OIB tvrtke MULTI PASS j.d.o.o. za usluge?

OIB tvrtke MULTI PASS j.d.o.o. za usluge je 53870166849. Matični broj subjekta (MBS) je 81239412.

Kada je osnovana tvrtka MULTI PASS j.d.o.o. za usluge?

Tvrtka MULTI PASS j.d.o.o. za usluge osnovana je 25. travnja 2019. i posluje 7 godina.

Je li tvrtka MULTI PASS j.d.o.o. za usluge aktivna?

Tvrtka je brisana iz sudskog registra 13. veljače 2024.. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 53870166849.