Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

MSN GLOBAL LIVE d.o.o.

MSN GLOBAL LIVE d.o.o. za usluge

MSN GLOBAL LIVE d.o.o. za usluge je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Tržna ulica 7, Zagreb (Grad Zagreb). OIB tvrtke je 63517973163, a matični broj subjekta (MBS) 81521486. Osnovana je 11. rujna 2023., što je prije 3 godine. Pretežita djelatnost je djelatnosti socijalne skrbi sa smještajem za starije osobe i osobe s fizičkim invaliditetom (NKD 87.30.0). Temeljni kapital upisan u registar iznosi 2.500,00 €. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
63517973163
MBS
81521486
Sjedište
Tržna ulica 7, Zagreb
Status
Aktivna

Je li MSN GLOBAL LIVE d.o.o. pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Aktivna

    Trgovački sud u Zagrebu

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
MSN GLOBAL LIVE d.o.o. za usluge
Adresa
Tržna ulica 7, Zagreb
OIB
63517973163
MBS
81521486
Trgovački sud
Trgovački sud u Zagrebu
Temeljni kapital
2.500,00 €
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
MSN GLOBAL LIVE d.o.o. za usluge
Skraćeni naziv
MSN GLOBAL LIVE d.o.o.
OIB
63517973163
Matični broj subjekta (MBS)
81521486
Pravni oblik
društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Sjedište
Tržna ulica 7, Zagreb
Općina / grad
Zagreb
Županija
Grad Zagreb
Datum osnivanja
11. rujna 2023.
Temeljni kapital
2.500,00 €
Pretežita djelatnost (NKD)
87.30.0 Djelatnosti socijalne skrbi sa smještajem za starije osobe i osobe s fizičkim invaliditetom
Status
Aktivna
Nadležni sud
Trgovački sud u Zagrebu

U Gradu Zagrebu u sudskom je registru upisano 61.439 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 47.058 u pravnom obliku d.o.o.. Istu pretežitu djelatnost (NKD 87.30.0) u Gradu Zagrebu ima 28 aktivnih tvrtki. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke MSN GLOBAL LIVE d.o.o.

Pretežita djelatnost · NKD 2025

87.30.0 Djelatnosti socijalne skrbi sa smještajem za starije osobe i osobe s fizičkim invaliditetom

Temeljni kapital

2.500,00 €

Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke.

Status u registru

Aktivna

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Registarski sud: Trgovački sud u Zagrebu.

Česta pitanja o tvrtki MSN GLOBAL LIVE d.o.o.

Koji je OIB tvrtke MSN GLOBAL LIVE d.o.o.?

OIB tvrtke MSN GLOBAL LIVE d.o.o. za usluge je 63517973163. Matični broj subjekta (MBS) je 81521486.

Gdje je sjedište tvrtke MSN GLOBAL LIVE d.o.o.?

Sjedište tvrtke MSN GLOBAL LIVE d.o.o. je na adresi Tržna ulica 7, Zagreb, Grad Zagreb.

Čime se bavi MSN GLOBAL LIVE d.o.o.?

Pretežita djelatnost tvrtke je djelatnosti socijalne skrbi sa smještajem za starije osobe i osobe s fizičkim invaliditetom (NKD 87.30.0).

Kada je osnovana tvrtka MSN GLOBAL LIVE d.o.o.?

Tvrtka MSN GLOBAL LIVE d.o.o. osnovana je 11. rujna 2023. i posluje 3 godine.

Koliki je temeljni kapital tvrtke MSN GLOBAL LIVE d.o.o.?

Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 2.500,00 €.

Je li tvrtka MSN GLOBAL LIVE d.o.o. aktivna?

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 63517973163.

Druge tvrtke u Gradu Zagrebu

Tvrtke srodne djelatnosti

  • ABH j.d.o.o.Djelatnosti socijalne skrbi sa smještajem za starije osobe i osobe s fizičkim invaliditetom
  • Adiuvente Deo j.d.o.o.Djelatnosti socijalne skrbi sa smještajem za starije osobe i osobe s fizičkim invaliditetom
  • AETAS AURUM SENECTA d.o.o.Djelatnosti socijalne skrbi sa smještajem za starije osobe i osobe s fizičkim invaliditetom
  • ALISINA OAZA DVA j.d.o.o.Djelatnosti socijalne skrbi sa smještajem za starije osobe i osobe s fizičkim invaliditetom
  • Alisina oaza j.d.o.o.Djelatnosti socijalne skrbi sa smještajem za starije osobe i osobe s fizičkim invaliditetom
  • ALLEGRO PROJEKT d.o.o.Djelatnosti socijalne skrbi sa smještajem za starije osobe i osobe s fizičkim invaliditetom
  • ANDREJ plus j.d.o.o.Djelatnosti socijalne skrbi sa smještajem za starije osobe i osobe s fizičkim invaliditetom
  • ANIN DOM j.d.o.o.Djelatnosti socijalne skrbi sa smještajem za starije osobe i osobe s fizičkim invaliditetom