Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

MRAZ & MRAZ j.d.o.o.

MRAZ & MRAZ j.d.o.o. za ugostiteljstvo, trgovinu i usluge

MRAZ & MRAZ j.d.o.o. za ugostiteljstvo, trgovinu i usluge je jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Ulica Slavka Čora 34, Gornji Čehi (Grad Zagreb). OIB tvrtke je 35784970312, a matični broj subjekta (MBS) 81313925. Osnovana je 10. lipnja 2020., što je prije 6 godina. Temeljni kapital upisan u registar iznosi 10,00 kn. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
35784970312
MBS
81313925
Sjedište
Ulica Slavka Čora 34, Gornji Čehi
Status
Aktivna

Je li MRAZ & MRAZ j.d.o.o. pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Aktivna

    Trgovački sud u Zagrebu

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
MRAZ & MRAZ j.d.o.o. za ugostiteljstvo, trgovinu i usluge
Adresa
Ulica Slavka Čora 34, Gornji Čehi
OIB
35784970312
MBS
81313925
Trgovački sud
Trgovački sud u Zagrebu
Temeljni kapital
10,00 kn
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
MRAZ & MRAZ j.d.o.o. za ugostiteljstvo, trgovinu i usluge
Skraćeni naziv
MRAZ & MRAZ j.d.o.o.
OIB
35784970312
Matični broj subjekta (MBS)
81313925
Pravni oblik
jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću (j.d.o.o.)
Sjedište
Ulica Slavka Čora 34, Gornji Čehi
Općina / grad
Zagreb
Županija
Grad Zagreb
Datum osnivanja
10. lipnja 2020.
Temeljni kapital
10,00 kn
Status
Aktivna
Nadležni sud
Trgovački sud u Zagrebu

U Gradu Zagrebu u sudskom je registru upisano 61.439 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 12.080 u pravnom obliku j.d.o.o.. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke MRAZ & MRAZ j.d.o.o.

Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.

Temeljni kapital

10,00 kn

Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke. Iznos je u registru upisan u kunama, prije uvođenja eura.

Status u registru

Aktivna

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Registarski sud: Trgovački sud u Zagrebu.

Česta pitanja o tvrtki MRAZ & MRAZ j.d.o.o.

Koji je OIB tvrtke MRAZ & MRAZ j.d.o.o.?

OIB tvrtke MRAZ & MRAZ j.d.o.o. za ugostiteljstvo, trgovinu i usluge je 35784970312. Matični broj subjekta (MBS) je 81313925.

Gdje je sjedište tvrtke MRAZ & MRAZ j.d.o.o.?

Sjedište tvrtke MRAZ & MRAZ j.d.o.o. je na adresi Ulica Slavka Čora 34, Gornji Čehi, Grad Zagreb.

Kada je osnovana tvrtka MRAZ & MRAZ j.d.o.o.?

Tvrtka MRAZ & MRAZ j.d.o.o. osnovana je 10. lipnja 2020. i posluje 6 godina.

Koliki je temeljni kapital tvrtke MRAZ & MRAZ j.d.o.o.?

Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 10,00 kn.

Je li tvrtka MRAZ & MRAZ j.d.o.o. aktivna?

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 35784970312.

Druge tvrtke u Gradu Zagrebu