Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
MORSKA LASTAVICA d.o.o.
MORSKA LASTAVICA društvo s ograničenom odgovornošću za prijevoz putnika morem i priobaljem
MORSKA LASTAVICA društvo s ograničenom odgovornošću za prijevoz putnika morem i priobaljem je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Stjepana Radića 3, Betina (Šibensko-kninska županija). OIB tvrtke je 62794875776, a matični broj subjekta (MBS) 60185184. Osnovana je 11. lipnja 2002., što je prije 24 godine. Temeljni kapital upisan u registar iznosi 20.000,00 kn. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 62794875776
- MBS
- 60185184
- Sjedište
- Stjepana Radića 3, Betina
- Status
- Aktivna
Je li MORSKA LASTAVICA d.o.o. pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Aktivna
Trgovački sud u Zadru
Stečaj ili likvidacija
Nije upisan
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- MORSKA LASTAVICA društvo s ograničenom odgovornošću za prijevoz putnika morem i priobaljem
- Adresa
- Stjepana Radića 3, Betina
- OIB
- 62794875776
- MBS
- 60185184
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Zadru
- Temeljni kapital
- 20.000,00 kn
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- MORSKA LASTAVICA društvo s ograničenom odgovornošću za prijevoz putnika morem i priobaljem
- Skraćeni naziv
- MORSKA LASTAVICA d.o.o.
- OIB
- 62794875776
- Matični broj subjekta (MBS)
- 60185184
- Matični broj (MB)
- 01642227
- Pravni oblik
- društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
- Sjedište
- Stjepana Radića 3, Betina
- Općina / grad
- Tisno
- Županija
- Šibensko-kninska županija
- Datum osnivanja
- 11. lipnja 2002.
- Temeljni kapital
- 20.000,00 kn
- Status
- Aktivna
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Zadru
- E-pošta iz registra
- filip@lastavica.hr
U općini ili gradu Tisno u sudskom je registru upisano 154 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 107 u pravnom obliku d.o.o.. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke MORSKA LASTAVICA d.o.o.
Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.
Predmet poslovanja upisan u registar
Tvrtka ima upisano 12 predmeta poslovanja. Upis znači da tvrtka smije obavljati te djelatnosti, a ne da ih stvarno obavlja.
- Kupnja i prodaja robe te obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
- Pripremanje hrane i pružanje usluga prehrane
- Pripremanje i usluživanje pića i napitaka
- Pružanje usluga smještaja
- Turističke usluge u nautičkom turizmu
- Turističke usluge u seljačkom turizmu
- Turističke usluge u zdravstvenom, kongresnom, športskom, lovnom i drugim oblicima turizma
- Izrada i servis brodova
- Gospodarski ribolov, mali ribolov i rekreacijsko-športski ribolov
Temeljni kapital
20.000,00 kn
Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke. Iznos je u registru upisan u kunama, prije uvođenja eura.
Status u registru
Aktivna
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Registarski sud: Trgovački sud u Zadru.
Kontakt iz registra
E-adresa upisana u sudski registar: filip@lastavica.hr
Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.
Česta pitanja o tvrtki MORSKA LASTAVICA d.o.o.
Koji je OIB tvrtke MORSKA LASTAVICA d.o.o.?
OIB tvrtke MORSKA LASTAVICA društvo s ograničenom odgovornošću za prijevoz putnika morem i priobaljem je 62794875776. Matični broj subjekta (MBS) je 60185184.
Gdje je sjedište tvrtke MORSKA LASTAVICA d.o.o.?
Sjedište tvrtke MORSKA LASTAVICA d.o.o. je na adresi Stjepana Radića 3, Betina, Šibensko-kninska županija.
Kada je osnovana tvrtka MORSKA LASTAVICA d.o.o.?
Tvrtka MORSKA LASTAVICA d.o.o. osnovana je 11. lipnja 2002. i posluje 24 godine.
Koliki je temeljni kapital tvrtke MORSKA LASTAVICA d.o.o.?
Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 20.000,00 kn.
Je li tvrtka MORSKA LASTAVICA d.o.o. aktivna?
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 62794875776.
Druge tvrtke u Šibensko-kninskoj županiji
- 25,4 mm d.o.o.Šibenik
- 2 EASY GROUP j.d.o.o.Šibenik
- 3 D-COMPANY, d.o.o.Šibenik
- 4 med Dent d.o.o.Vodice
- 4 TASKER d.o.o.Šibenik
- 4x4 Garage j.d.o.o.Kovačić
- 5. KOLOVOZ d.o.o.Badanj
- AAMODT d.o.o.Rogoznica