Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

MOJ KROV d.o.o.

MOJ KROV društvo s ograničenom odgovornošću, za građenje i usluge

MOJ KROV društvo s ograničenom odgovornošću, za građenje i usluge je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Livanjska 6, Split (Splitsko-dalmatinska županija). OIB tvrtke je 92348917447, a matični broj subjekta (MBS) 80258788. Osnovana je 2. ožujka 1993., što je prije 33 godine. Pretežita djelatnost je građenje stambenih i nestambenih zgrada (NKD 41.00.0). Temeljni kapital upisan u registar iznosi 20.900,00 kn. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
92348917447
MBS
80258788
Sjedište
Livanjska 6, Split
Status
Aktivna

Je li MOJ KROV d.o.o. pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Aktivna

    Trgovački sud u Splitu

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
MOJ KROV društvo s ograničenom odgovornošću, za građenje i usluge
Adresa
Livanjska 6, Split
OIB
92348917447
MBS
80258788
Trgovački sud
Trgovački sud u Splitu
Temeljni kapital
20.900,00 kn
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
MOJ KROV društvo s ograničenom odgovornošću, za građenje i usluge
Skraćeni naziv
MOJ KROV d.o.o.
OIB
92348917447
Matični broj subjekta (MBS)
80258788
Matični broj (MB)
00272477
Pravni oblik
društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Sjedište
Livanjska 6, Split
Općina / grad
Split
Županija
Splitsko-dalmatinska županija
Datum osnivanja
2. ožujka 1993.
Temeljni kapital
20.900,00 kn
Pretežita djelatnost (NKD)
41.00.0 Građenje stambenih i nestambenih zgrada
Status
Aktivna
Nadležni sud
Trgovački sud u Splitu
E-pošta iz registra
hpp.doo11@gmail.com

U općini ili gradu Split u sudskom je registru upisano 9.896 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 7.491 u pravnom obliku d.o.o.. Istu pretežitu djelatnost (NKD 41.00.0) u Splitsko-dalmatinskoj županiji ima 858 aktivnih tvrtki. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke MOJ KROV d.o.o.

Pretežita djelatnost · NKD 2025

41.00.0 Građenje stambenih i nestambenih zgrada

Predmet poslovanja upisan u registar

Tvrtka ima upisano 6 predmeta poslovanja. Upis znači da tvrtka smije obavljati te djelatnosti, a ne da ih stvarno obavlja.

  1. poduka iz plesa
  2. športska priprema
  3. športska rekreacija
  4. športska poduka
  5. organiziranje sajmova, priredbi, kongresa, koncerata, promocija, zabavnih manifestacija, izložaba, seminara, tečajeva i tribina

Temeljni kapital

20.900,00 kn

Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke. Iznos je u registru upisan u kunama, prije uvođenja eura.

Status u registru

Aktivna

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Registarski sud: Trgovački sud u Splitu.

Kontakt iz registra

E-adresa upisana u sudski registar: hpp.doo11@gmail.com

Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.

Česta pitanja o tvrtki MOJ KROV d.o.o.

Koji je OIB tvrtke MOJ KROV d.o.o.?

OIB tvrtke MOJ KROV društvo s ograničenom odgovornošću, za građenje i usluge je 92348917447. Matični broj subjekta (MBS) je 80258788.

Gdje je sjedište tvrtke MOJ KROV d.o.o.?

Sjedište tvrtke MOJ KROV d.o.o. je na adresi Livanjska 6, Split, Splitsko-dalmatinska županija.

Čime se bavi MOJ KROV d.o.o.?

Pretežita djelatnost tvrtke je građenje stambenih i nestambenih zgrada (NKD 41.00.0). U sudski registar upisano je ukupno 6 predmeta poslovanja.

Kada je osnovana tvrtka MOJ KROV d.o.o.?

Tvrtka MOJ KROV d.o.o. osnovana je 2. ožujka 1993. i posluje 33 godine.

Koliki je temeljni kapital tvrtke MOJ KROV d.o.o.?

Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 20.900,00 kn.

Je li tvrtka MOJ KROV d.o.o. aktivna?

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 92348917447.

Druge tvrtke u Splitsko-dalmatinskoj županiji

Tvrtke srodne djelatnosti