Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
MODUAL TRANSPORT d.o.o.
MODUAL TRANSPORT d.o.o. za prijevoz
MODUAL TRANSPORT d.o.o. za prijevoz je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Petra Preradovića 60, Slakovci (Vukovarsko-srijemska županija). OIB tvrtke je 26364058802, a matični broj subjekta (MBS) 81423647. Osnovana je 25. veljače 2022., što je prije 4 godine. Pretežita djelatnost je djelatnosti za njegu i održavanje tijela (NKD 96.04). Temeljni kapital upisan u registar iznosi 2.650,00 €. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 26364058802
- MBS
- 81423647
- Sjedište
- Petra Preradovića 60, Slakovci
- Status
- Aktivna
Je li MODUAL TRANSPORT d.o.o. pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Aktivna
Trgovački sud u Osijeku
Stečaj ili likvidacija
Nije upisan
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- MODUAL TRANSPORT d.o.o. za prijevoz
- Adresa
- Petra Preradovića 60, Slakovci
- OIB
- 26364058802
- MBS
- 81423647
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Osijeku
- Temeljni kapital
- 2.650,00 €
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- MODUAL TRANSPORT d.o.o. za prijevoz
- Skraćeni naziv
- MODUAL TRANSPORT d.o.o.
- OIB
- 26364058802
- Matični broj subjekta (MBS)
- 81423647
- Pravni oblik
- društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
- Sjedište
- Petra Preradovića 60, Slakovci
- Općina / grad
- Stari Jankovci
- Županija
- Vukovarsko-srijemska županija
- Datum osnivanja
- 25. veljače 2022.
- Temeljni kapital
- 2.650,00 €
- Pretežita djelatnost (NKD)
- 96.04 Djelatnosti za njegu i održavanje tijela
- Status
- Aktivna
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Osijeku
- E-pošta iz registra
- filip.alpeza2@gmail.com
U općini ili gradu Stari Jankovci u sudskom je registru upisano 55 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 32 u pravnom obliku d.o.o.. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke MODUAL TRANSPORT d.o.o.
Pretežita djelatnost · NKD 2007
96.04 Djelatnosti za njegu i održavanje tijela
Temeljni kapital
2.650,00 €
Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke.
Status u registru
Aktivna
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Registarski sud: Trgovački sud u Osijeku.
Kontakt iz registra
E-adresa upisana u sudski registar: filip.alpeza2@gmail.com
Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.
Česta pitanja o tvrtki MODUAL TRANSPORT d.o.o.
Koji je OIB tvrtke MODUAL TRANSPORT d.o.o.?
OIB tvrtke MODUAL TRANSPORT d.o.o. za prijevoz je 26364058802. Matični broj subjekta (MBS) je 81423647.
Gdje je sjedište tvrtke MODUAL TRANSPORT d.o.o.?
Sjedište tvrtke MODUAL TRANSPORT d.o.o. je na adresi Petra Preradovića 60, Slakovci, Vukovarsko-srijemska županija.
Čime se bavi MODUAL TRANSPORT d.o.o.?
Pretežita djelatnost tvrtke je djelatnosti za njegu i održavanje tijela (NKD 96.04).
Kada je osnovana tvrtka MODUAL TRANSPORT d.o.o.?
Tvrtka MODUAL TRANSPORT d.o.o. osnovana je 25. veljače 2022. i posluje 4 godine.
Koliki je temeljni kapital tvrtke MODUAL TRANSPORT d.o.o.?
Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 2.650,00 €.
Je li tvrtka MODUAL TRANSPORT d.o.o. aktivna?
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 26364058802.
Druge tvrtke u Vukovarsko-srijemskoj županiji
- 101 POSTO d.o.o.Vinkovci
- 1x2 d.o.o.Vinkovci
- 2X1 digital j.d.o.o.Vinkovci
- 365 TRADE d.o.o.Vukovar
- 3D GRADNJA d.o.o.Vukovar
- 3D object j. d. o. o.Drenovci
- 3D TRADE d.o.o.Vukovar
- 3 MONTAZE d.o.o.Vođinci
Tvrtke srodne djelatnosti
- 20 POSTO j.d.o.o.Saloni za uljepšavanje i ostali tretmani za ljepotu
- 2M DESIGN j.d.o.o.Saloni za uljepšavanje i ostali tretmani za ljepotu
- 2R GRUPA j.d.o.o.Pranje i čišćenje tekstilnih i krznenih proizvoda
- 3M-Team j.d.o.o.Pranje i čišćenje tekstilnih i krznenih proizvoda
- 4Flowers cvjećarnica j.d.o.o.Ostale osobne uslužne djelatnosti
- 4Flowers j.d.o.o.Ostale osobne uslužne djelatnosti
- 4K GRADNJA j.d.o.o.Dnevni spa tretmani, saune i parne kupelji
- 4 LIGHT d.o.o.Ostale osobne uslužne djelatnosti