Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

MIKRO-ANALIZA d.o.o.

MIKRO-ANALIZA d.o.o. za trgovinu i usluge

MIKRO-ANALIZA d.o.o. za trgovinu i usluge je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Jurja Dalmatinca 5 A, Vinkovci (Vukovarsko-srijemska županija). OIB tvrtke je 75885942346, a matični broj subjekta (MBS) 30035426. Osnovana je 9. listopada 1996., što je prije 30 godina. Temeljni kapital upisan u registar iznosi 25.300,00 kn. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
75885942346
MBS
30035426
Sjedište
Jurja Dalmatinca 5 A, Vinkovci
Status
Aktivna

Je li MIKRO-ANALIZA d.o.o. pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Aktivna

    Trgovački sud u Osijeku

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
MIKRO-ANALIZA d.o.o. za trgovinu i usluge
Adresa
Jurja Dalmatinca 5 A, Vinkovci
OIB
75885942346
MBS
30035426
Trgovački sud
Trgovački sud u Osijeku
Temeljni kapital
25.300,00 kn
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
MIKRO-ANALIZA d.o.o. za trgovinu i usluge
Skraćeni naziv
MIKRO-ANALIZA d.o.o.
OIB
75885942346
Matični broj subjekta (MBS)
30035426
Matični broj (MB)
01229273
Pravni oblik
društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Sjedište
Jurja Dalmatinca 5 A, Vinkovci
Općina / grad
Vinkovci
Županija
Vukovarsko-srijemska županija
Datum osnivanja
9. listopada 1996.
Temeljni kapital
25.300,00 kn
Status
Aktivna
Nadležni sud
Trgovački sud u Osijeku

U općini ili gradu Vinkovci u sudskom je registru upisano 950 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 631 u pravnom obliku d.o.o.. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke MIKRO-ANALIZA d.o.o.

Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.

Predmet poslovanja upisan u registar

Tvrtka ima upisano 10 predmeta poslovanja. Upis znači da tvrtka smije obavljati te djelatnosti, a ne da ih stvarno obavlja.

  1. Kupnja i prodaja robe
  2. Pružanje usluga u trgovini u svrhu ostvarivanja dobiti ili drugog gospodarskog učinka na domaćem ili inozemnom tržištu
  3. Zastupanje inozemnih tvrtki
  4. Pružanje usluga informacijskog društva
  5. Računalne i srodne djelatnosti
  6. Promidžba (reklama i propaganda)
  7. Tiskanje časopisa i drugih periodičnih publikacija, knjiga i brošura, reklamnih kataloga, prospekata i drugih tiskanih oglasa, dnevnika, kalendara, poslovnih obrazaca i drugih tiskanih komercijalnih publikacija, papirne robe za osobne potrebe i drugih tiskanih materijala
  8. Savjetovanje u vezi s poslovanjem i upravljanjem
  9. Računovodstveni poslovi

Temeljni kapital

25.300,00 kn

Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke. Iznos je u registru upisan u kunama, prije uvođenja eura.

Status u registru

Aktivna

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Registarski sud: Trgovački sud u Osijeku.

Česta pitanja o tvrtki MIKRO-ANALIZA d.o.o.

Koji je OIB tvrtke MIKRO-ANALIZA d.o.o.?

OIB tvrtke MIKRO-ANALIZA d.o.o. za trgovinu i usluge je 75885942346. Matični broj subjekta (MBS) je 30035426.

Gdje je sjedište tvrtke MIKRO-ANALIZA d.o.o.?

Sjedište tvrtke MIKRO-ANALIZA d.o.o. je na adresi Jurja Dalmatinca 5 A, Vinkovci, Vukovarsko-srijemska županija.

Kada je osnovana tvrtka MIKRO-ANALIZA d.o.o.?

Tvrtka MIKRO-ANALIZA d.o.o. osnovana je 9. listopada 1996. i posluje 30 godina.

Koliki je temeljni kapital tvrtke MIKRO-ANALIZA d.o.o.?

Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 25.300,00 kn.

Je li tvrtka MIKRO-ANALIZA d.o.o. aktivna?

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 75885942346.

Druge tvrtke u Vukovarsko-srijemskoj županiji