Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
MIK-ELING d.o.o.
MIK-ELING d.o.o. za inženjering, proizvodnju, trgovinu i usluge
MIK-ELING d.o.o. za inženjering, proizvodnju, trgovinu i usluge je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Graberje 63, Zagreb (Grad Zagreb). OIB tvrtke je 24864633197, a matični broj subjekta (MBS) 80218595. Osnovana je 12. ožujka 1991., što je prije 35 godina. Temeljni kapital upisan u registar iznosi 2.650,00 €. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 24864633197
- MBS
- 80218595
- Sjedište
- Graberje 63, Zagreb
- Status
- Aktivna
Je li MIK-ELING d.o.o. pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Aktivna
Trgovački sud u Zagrebu
Stečaj ili likvidacija
Nije upisan
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- MIK-ELING d.o.o. za inženjering, proizvodnju, trgovinu i usluge
- Adresa
- Graberje 63, Zagreb
- OIB
- 24864633197
- MBS
- 80218595
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Zagrebu
- Temeljni kapital
- 2.650,00 €
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- MIK-ELING d.o.o. za inženjering, proizvodnju, trgovinu i usluge
- Skraćeni naziv
- MIK-ELING d.o.o.
- OIB
- 24864633197
- Matični broj subjekta (MBS)
- 80218595
- Matični broj (MB)
- 03692400
- Pravni oblik
- društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
- Sjedište
- Graberje 63, Zagreb
- Općina / grad
- Zagreb
- Županija
- Grad Zagreb
- Datum osnivanja
- 12. ožujka 1991.
- Temeljni kapital
- 2.650,00 €
- Status
- Aktivna
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Zagrebu
U Gradu Zagrebu u sudskom je registru upisano 61.439 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 47.058 u pravnom obliku d.o.o.. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke MIK-ELING d.o.o.
Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.
Predmet poslovanja upisan u registar
Tvrtka ima upisano 35 predmeta poslovanja. Upis znači da tvrtka smije obavljati te djelatnosti, a ne da ih stvarno obavlja.
- Građenje, projektiranje i nadzor
- Računovodstveni i knjigovodstveni poslovi
- Zastupanje inozemnih tvrtki
- Održavanje i popravak električnih instalacija, elektroopreme i gromobrana
- Arhitektonsko-inženjerske djelatnosti i tehničko savjetovanje
- instalacijski radovi
- završni radovi u graditeljstvu
- kupnja i prodaja robe
- obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
- mjerenje i ispitivanje električnih instalacija jake i slabe struje, instumentacije, gromobranskih instalacija, svih vrsta uzemljenja i uređaja koji koriste električnu energiju
- proizvodnja razvodnih ormara, kontrolnih i upravljačkih pultova s područja energetike, elektronike i instumentacije, opreme i montažnog pribora za distribuciju električne energije i kontrolu industrijskih procesa
- izvođenje, remont i održavanje elektroenergetskih postrojenja, mjerno - regulacijske opreme, instumentacije i transformatorskih stanica
- pripremanje hrane i pružanje usluga prehrane, pripremanje i usluživanje pića i napitaka i pružanje usluga smještaja
- pružanje usluga u nautičkom, seljačkom, zdravstvenom, kongresnom, športskom, lovnom turizmu i drugim oblicima turizma
- Tehničko ispitivanje i analiza
Prikaži još 15 predmeta poslovanja
- Instaliranje, održavanje, popravak i obnavljanje uređaja u protueksplozivnoj zaštiti
- Ispitivanje sustava tehničke zaštite, sustava zaštite od požara i uređaja u Ex zaštiti
- Proizvodnja energije
- Prijenos, odnosno transport energije
- Skladištenje energije
- Distribucija energije
- Upravljanje energetisim objektima
- Opskrba energijom
- Trgovina energijom
- Organiziranje tržišta energijom
- Održavanje javne rasvjete
- Montaža trezorskih vrata, blagajni, trezorskih sefova i ostale trezorske opreme, opreme za tehničku i tjelesnu zaštitu
- Ispitivanje sustava za dojavu i gašenje požara
- Djelatnost privatne zaštite
- Stručni poslovi zaštite od požara
Temeljni kapital
2.650,00 €
Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke.
Status u registru
Aktivna
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Registarski sud: Trgovački sud u Zagrebu.
Česta pitanja o tvrtki MIK-ELING d.o.o.
Koji je OIB tvrtke MIK-ELING d.o.o.?
OIB tvrtke MIK-ELING d.o.o. za inženjering, proizvodnju, trgovinu i usluge je 24864633197. Matični broj subjekta (MBS) je 80218595.
Gdje je sjedište tvrtke MIK-ELING d.o.o.?
Sjedište tvrtke MIK-ELING d.o.o. je na adresi Graberje 63, Zagreb, Grad Zagreb.
Kada je osnovana tvrtka MIK-ELING d.o.o.?
Tvrtka MIK-ELING d.o.o. osnovana je 12. ožujka 1991. i posluje 35 godina.
Koliki je temeljni kapital tvrtke MIK-ELING d.o.o.?
Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 2.650,00 €.
Je li tvrtka MIK-ELING d.o.o. aktivna?
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 24864633197.
Druge tvrtke u Gradu Zagrebu
- 0x20 d.o.o.Zagreb
- 1000 RJEŠENJA d.o.o.Zagreb
- 1001 Nights j.d.o.o.Zagreb
- 100 godina j.d.o.o.Zagreb
- 100 i Love Ride j.d.o.o.Zagreb
- 101 inovativni marketing d.o.o.Zagreb
- 108 REAL ESTATE ADVISORY ADRIA d.o.o.Zagreb
- 10aarch d.o.o.Zagreb