Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
MEĐIMURJE ZAING d.o.o. Čakovec
MEĐIMURJE ZAING d.o.o. za tehničku zaštitu, zaštitu na radu, zaštitu od požara i zaštitu okoliša
MEĐIMURJE ZAING d.o.o. za tehničku zaštitu, zaštitu na radu, zaštitu od požara i zaštitu okoliša je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Zagrebačka ulica 77, Čakovec (Međimurska županija). OIB tvrtke je 48483040607, a matični broj subjekta (MBS) 70030558. Osnovana je 24. rujna 1992., što je prije 34 godine. Pretežita djelatnost je tehničko ispitivanje i analiza (NKD 71.20.0). Temeljni kapital upisan u registar iznosi 59.980,00 €. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 48483040607
- MBS
- 70030558
- Sjedište
- Zagrebačka ulica 77, Čakovec
- Status
- Aktivna
Je li MEĐIMURJE ZAING d.o.o. Čakovec pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Aktivna
Trgovački sud u Varaždinu
Stečaj ili likvidacija
Nije upisan
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- MEĐIMURJE ZAING d.o.o. za tehničku zaštitu, zaštitu na radu, zaštitu od požara i zaštitu okoliša
- Adresa
- Zagrebačka ulica 77, Čakovec
- OIB
- 48483040607
- MBS
- 70030558
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Varaždinu
- Temeljni kapital
- 59.980,00 €
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- MEĐIMURJE ZAING d.o.o. za tehničku zaštitu, zaštitu na radu, zaštitu od požara i zaštitu okoliša
- Skraćeni naziv
- MEĐIMURJE ZAING d.o.o. Čakovec
- OIB
- 48483040607
- Matični broj subjekta (MBS)
- 70030558
- Matični broj (MB)
- 03971996
- Pravni oblik
- društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
- Sjedište
- Zagrebačka ulica 77, Čakovec
- Općina / grad
- Čakovec
- Županija
- Međimurska županija
- Datum osnivanja
- 24. rujna 1992.
- Temeljni kapital
- 59.980,00 €
- Pretežita djelatnost (NKD)
- 71.20.0 Tehničko ispitivanje i analiza
- Status
- Aktivna
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Varaždinu
- E-pošta iz registra
- info@zaing.hr
U općini ili gradu Čakovec u sudskom je registru upisano 1.644 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 1.136 u pravnom obliku d.o.o.. Istu pretežitu djelatnost (NKD 71.20.0) u Međimurskoj županiji ima 5 aktivnih tvrtki. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke MEĐIMURJE ZAING d.o.o. Čakovec
Pretežita djelatnost · NKD 2025
71.20.0 Tehničko ispitivanje i analiza
Temeljni kapital
59.980,00 €
Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke.
Status u registru
Aktivna
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Registarski sud: Trgovački sud u Varaždinu.
Kontakt iz registra
E-adresa upisana u sudski registar: info@zaing.hr
Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.
Česta pitanja o tvrtki MEĐIMURJE ZAING d.o.o. Čakovec
Koji je OIB tvrtke MEĐIMURJE ZAING d.o.o. Čakovec?
OIB tvrtke MEĐIMURJE ZAING d.o.o. za tehničku zaštitu, zaštitu na radu, zaštitu od požara i zaštitu okoliša je 48483040607. Matični broj subjekta (MBS) je 70030558.
Gdje je sjedište tvrtke MEĐIMURJE ZAING d.o.o. Čakovec?
Sjedište tvrtke MEĐIMURJE ZAING d.o.o. Čakovec je na adresi Zagrebačka ulica 77, Čakovec, Međimurska županija.
Čime se bavi MEĐIMURJE ZAING d.o.o. Čakovec?
Pretežita djelatnost tvrtke je tehničko ispitivanje i analiza (NKD 71.20.0).
Kada je osnovana tvrtka MEĐIMURJE ZAING d.o.o. Čakovec?
Tvrtka MEĐIMURJE ZAING d.o.o. Čakovec osnovana je 24. rujna 1992. i posluje 34 godine.
Koliki je temeljni kapital tvrtke MEĐIMURJE ZAING d.o.o. Čakovec?
Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 59.980,00 €.
Je li tvrtka MEĐIMURJE ZAING d.o.o. Čakovec aktivna?
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 48483040607.
Druge tvrtke u Međimurskoj županiji
- 100P TECH d.o.o.Gornji Kuršanec
- 1,2,3 Pokreni d.o.o.Hodošan
- 13Nov j.d.o.o.Čakovec
- 20 POSTO j.d.o.o.Čakovec
- 2L project d.o.o.Strelec
- 2Pi-PROFIL d.o.o.Čakovec
- 2S INVESTING d.o.o.Prelog
- 300 SPARTA j.d.o.o.Ivanovec
Tvrtke srodne djelatnosti
- 10aarch d.o.o.Arhitektonsko projektiranje
- 10x10 arhitektura d.o.o.Arhitektonsko projektiranje
- 15K studio d.o.o.Ostalo inženjerstvo i s njim povezano tehničko savjetovanje
- 17. PARTNERS d.o.o.Arhitektonsko projektiranje
- 1 naprema 1 ARHITEKT d.o.o.Arhitektonsko projektiranje
- 1P d.o.o.Ostalo inženjerstvo i s njim povezano tehničko savjetovanje
- 2D ELEMENT d.o.o.Ostalo inženjerstvo i s njim povezano tehničko savjetovanje
- 2G2B d.o.o.Ostalo inženjerstvo i s njim povezano tehničko savjetovanje