Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

MEBE FAMILY d.o.o.

MEBE FAMILY d.o.o. za ugostiteljstvo, turizam i usluge

MEBE FAMILY d.o.o. za ugostiteljstvo, turizam i usluge je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Prevoj 71, Zagreb (Grad Zagreb). OIB tvrtke je 11209632329, a matični broj subjekta (MBS) 81636762. Osnovana je 25. veljače 2025., što je prije 1 godinu. Pretežita djelatnost je djelatnosti pripreme i usluživanja pića (NKD 56.30.0). Temeljni kapital upisan u registar iznosi 2.500,00 €. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
11209632329
MBS
81636762
Sjedište
Prevoj 71, Zagreb
Status
Aktivna

Je li MEBE FAMILY d.o.o. pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Aktivna

    Trgovački sud u Zagrebu

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
MEBE FAMILY d.o.o. za ugostiteljstvo, turizam i usluge
Adresa
Prevoj 71, Zagreb
OIB
11209632329
MBS
81636762
Trgovački sud
Trgovački sud u Zagrebu
Temeljni kapital
2.500,00 €
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
MEBE FAMILY d.o.o. za ugostiteljstvo, turizam i usluge
Skraćeni naziv
MEBE FAMILY d.o.o.
OIB
11209632329
Matični broj subjekta (MBS)
81636762
Pravni oblik
društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Sjedište
Prevoj 71, Zagreb
Općina / grad
Zagreb
Županija
Grad Zagreb
Datum osnivanja
25. veljače 2025.
Temeljni kapital
2.500,00 €
Pretežita djelatnost (NKD)
56.30.0 Djelatnosti pripreme i usluživanja pića
Status
Aktivna
Nadležni sud
Trgovački sud u Zagrebu

U Gradu Zagrebu u sudskom je registru upisano 61.439 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 47.058 u pravnom obliku d.o.o.. Istu pretežitu djelatnost (NKD 56.30.0) u Gradu Zagrebu ima 574 aktivnih tvrtki. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke MEBE FAMILY d.o.o.

Pretežita djelatnost · NKD 2025

56.30.0 Djelatnosti pripreme i usluživanja pića

Temeljni kapital

2.500,00 €

Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke.

Status u registru

Aktivna

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Registarski sud: Trgovački sud u Zagrebu.

Česta pitanja o tvrtki MEBE FAMILY d.o.o.

Koji je OIB tvrtke MEBE FAMILY d.o.o.?

OIB tvrtke MEBE FAMILY d.o.o. za ugostiteljstvo, turizam i usluge je 11209632329. Matični broj subjekta (MBS) je 81636762.

Gdje je sjedište tvrtke MEBE FAMILY d.o.o.?

Sjedište tvrtke MEBE FAMILY d.o.o. je na adresi Prevoj 71, Zagreb, Grad Zagreb.

Čime se bavi MEBE FAMILY d.o.o.?

Pretežita djelatnost tvrtke je djelatnosti pripreme i usluživanja pića (NKD 56.30.0).

Kada je osnovana tvrtka MEBE FAMILY d.o.o.?

Tvrtka MEBE FAMILY d.o.o. osnovana je 25. veljače 2025. i posluje 1 godinu.

Koliki je temeljni kapital tvrtke MEBE FAMILY d.o.o.?

Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 2.500,00 €.

Je li tvrtka MEBE FAMILY d.o.o. aktivna?

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 11209632329.

Druge tvrtke u Gradu Zagrebu

Tvrtke srodne djelatnosti