Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
MAXIMILIAN d.o.o. za proizvodnju i trgovinu
MAXIMILIAN d.o.o. za proizvodnju i trgovinu je poslovni subjekt. OIB tvrtke je 72867950513, a matični broj subjekta (MBS) 110012473. Osnovana je 19. travnja 2007., što je prije 19 godina. Tvrtka je brisana iz sudskog registra 24. ožujka 2014..
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 72867950513
- MBS
- 110012473
- Sjedište
- Podatak nije dostupan
- Status
- Brisana iz registra
Je li MAXIMILIAN d.o.o. za proizvodnju i trgovinu pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Brisana iz registra
Trgovački sud u Zadru
Stečaj ili likvidacija
Nije upisan
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- MAXIMILIAN d.o.o. za proizvodnju i trgovinu
- OIB
- 72867950513
- MBS
- 110012473
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Zadru
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- MAXIMILIAN d.o.o. za proizvodnju i trgovinu
- OIB
- 72867950513
- Matični broj subjekta (MBS)
- 110012473
- Matični broj (MB)
- 02237253
- Datum osnivanja
- 19. travnja 2007.
- Status
- Brisana iz registra
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Zadru
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke MAXIMILIAN d.o.o. za proizvodnju i trgovinu
Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.
Status u registru
Brisana iz registra
Tvrtka je brisana iz sudskog registra 24. ožujka 2014..
Registarski sud: Trgovački sud u Zadru.
Česta pitanja o tvrtki MAXIMILIAN d.o.o. za proizvodnju i trgovinu
Koji je OIB tvrtke MAXIMILIAN d.o.o. za proizvodnju i trgovinu?
OIB tvrtke MAXIMILIAN d.o.o. za proizvodnju i trgovinu je 72867950513. Matični broj subjekta (MBS) je 110012473.
Kada je osnovana tvrtka MAXIMILIAN d.o.o. za proizvodnju i trgovinu?
Tvrtka MAXIMILIAN d.o.o. za proizvodnju i trgovinu osnovana je 19. travnja 2007. i posluje 19 godina.
Je li tvrtka MAXIMILIAN d.o.o. za proizvodnju i trgovinu aktivna?
Tvrtka je brisana iz sudskog registra 24. ožujka 2014.. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 72867950513.