Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

MAVAR TRANSPORTI d.o.o.

MAVAR TRANSPORTI društvo s ograničenom odgovornošću za prijevoz i usluge

MAVAR TRANSPORTI društvo s ograničenom odgovornošću za prijevoz i usluge je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Jurčići 55, Kastav (Primorsko-goranska županija). OIB tvrtke je 76292394633, a matični broj subjekta (MBS) 40463253. Osnovana je 19. prosinca 2023., što je prije 2 godine. Pretežita djelatnost je cestovni prijevoz robe (NKD 49.41.0). Temeljni kapital upisan u registar iznosi 2.500,00 €. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
76292394633
MBS
40463253
Sjedište
Jurčići 55, Kastav
Status
Aktivna

Je li MAVAR TRANSPORTI d.o.o. pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Aktivna

    Trgovački sud u Rijeci

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
MAVAR TRANSPORTI društvo s ograničenom odgovornošću za prijevoz i usluge
Adresa
Jurčići 55, Kastav
OIB
76292394633
MBS
40463253
Trgovački sud
Trgovački sud u Rijeci
Temeljni kapital
2.500,00 €
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
MAVAR TRANSPORTI društvo s ograničenom odgovornošću za prijevoz i usluge
Skraćeni naziv
MAVAR TRANSPORTI d.o.o.
OIB
76292394633
Matični broj subjekta (MBS)
40463253
Pravni oblik
društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Sjedište
Jurčići 55, Kastav
Općina / grad
Kastav
Županija
Primorsko-goranska županija
Datum osnivanja
19. prosinca 2023.
Temeljni kapital
2.500,00 €
Pretežita djelatnost (NKD)
49.41.0 Cestovni prijevoz robe
Status
Aktivna
Nadležni sud
Trgovački sud u Rijeci
E-pošta iz registra
mavar.transporti@gmail.com

U općini ili gradu Kastav u sudskom je registru upisano 604 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 453 u pravnom obliku d.o.o.. Istu pretežitu djelatnost (NKD 49.41.0) u Primorsko-goranskoj županiji ima 120 aktivnih tvrtki. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke MAVAR TRANSPORTI d.o.o.

Pretežita djelatnost · NKD 2025

49.41.0 Cestovni prijevoz robe

Temeljni kapital

2.500,00 €

Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke.

Status u registru

Aktivna

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Registarski sud: Trgovački sud u Rijeci.

Kontakt iz registra

E-adresa upisana u sudski registar: mavar.transporti@gmail.com

Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.

Česta pitanja o tvrtki MAVAR TRANSPORTI d.o.o.

Koji je OIB tvrtke MAVAR TRANSPORTI d.o.o.?

OIB tvrtke MAVAR TRANSPORTI društvo s ograničenom odgovornošću za prijevoz i usluge je 76292394633. Matični broj subjekta (MBS) je 40463253.

Gdje je sjedište tvrtke MAVAR TRANSPORTI d.o.o.?

Sjedište tvrtke MAVAR TRANSPORTI d.o.o. je na adresi Jurčići 55, Kastav, Primorsko-goranska županija.

Čime se bavi MAVAR TRANSPORTI d.o.o.?

Pretežita djelatnost tvrtke je cestovni prijevoz robe (NKD 49.41.0).

Kada je osnovana tvrtka MAVAR TRANSPORTI d.o.o.?

Tvrtka MAVAR TRANSPORTI d.o.o. osnovana je 19. prosinca 2023. i posluje 2 godine.

Koliki je temeljni kapital tvrtke MAVAR TRANSPORTI d.o.o.?

Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 2.500,00 €.

Je li tvrtka MAVAR TRANSPORTI d.o.o. aktivna?

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 76292394633.

Druge tvrtke u Primorsko-goranskoj županiji

Tvrtke srodne djelatnosti

  • 11 PIK j.d.o.o.Uslužne djelatnosti prijevoza putnika vozilom s vozačem na zahtjev
  • 123 TAXI d.o.o.Uslužne djelatnosti prijevoza putnika vozilom s vozačem na zahtjev
  • 12 PIK j.d.o.o.Uslužne djelatnosti prijevoza putnika vozilom s vozačem na zahtjev
  • 13 PIK j.d.o.o.Uslužne djelatnosti prijevoza putnika vozilom s vozačem na zahtjev
  • 14 PIK j.d.o.o.Uslužne djelatnosti prijevoza putnika vozilom s vozačem na zahtjev
  • 15 PIK j.d.o.o.Uslužne djelatnosti prijevoza putnika vozilom s vozačem na zahtjev
  • 16 PIK j.d.o.o.Uslužne djelatnosti prijevoza putnika vozilom s vozačem na zahtjev
  • 17 PIK j.d.o.o.Uslužne djelatnosti prijevoza putnika vozilom s vozačem na zahtjev