Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
Marina Penthouse d.o.o.
Marina Penthouse društvo s ograničenom odgovornošću za iznajmljivanje vlastitih nekretnina, turizam i usluge
Marina Penthouse društvo s ograničenom odgovornošću za iznajmljivanje vlastitih nekretnina, turizam i usluge je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Ulica Drena 20 A, Punat (Primorsko-goranska županija). OIB tvrtke je 90780155459, a matični broj subjekta (MBS) 40489366. Osnovana je 30. listopada 2025.. Pretežita djelatnost je iznajmljivanje i upravljanje vlastitim nekretninama ili nekretninama uzetim u zakup (leasing) (NKD 68.20.0). Temeljni kapital upisan u registar iznosi 2.500,00 €. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 90780155459
- MBS
- 40489366
- Sjedište
- Ulica Drena 20 A, Punat
- Status
- Aktivna
Je li Marina Penthouse d.o.o. pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Aktivna
Trgovački sud u Rijeci
Stečaj ili likvidacija
Nije upisan
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- Marina Penthouse društvo s ograničenom odgovornošću za iznajmljivanje vlastitih nekretnina, turizam i usluge
- Adresa
- Ulica Drena 20 A, Punat
- OIB
- 90780155459
- MBS
- 40489366
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Rijeci
- Temeljni kapital
- 2.500,00 €
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- Marina Penthouse društvo s ograničenom odgovornošću za iznajmljivanje vlastitih nekretnina, turizam i usluge
- Skraćeni naziv
- Marina Penthouse d.o.o.
- OIB
- 90780155459
- Matični broj subjekta (MBS)
- 40489366
- Pravni oblik
- društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
- Sjedište
- Ulica Drena 20 A, Punat
- Općina / grad
- Punat
- Županija
- Primorsko-goranska županija
- Datum osnivanja
- 30. listopada 2025.
- Temeljni kapital
- 2.500,00 €
- Pretežita djelatnost (NKD)
- 68.20.0 Iznajmljivanje i upravljanje vlastitim nekretninama ili nekretninama uzetim u zakup (leasing)
- Status
- Aktivna
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Rijeci
- E-pošta iz registra
- bence.varga@keszgroup.com
U općini ili gradu Punat u sudskom je registru upisano 151 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 121 u pravnom obliku d.o.o.. Istu pretežitu djelatnost (NKD 68.20.0) u Primorsko-goranskoj županiji ima 248 aktivnih tvrtki. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke Marina Penthouse d.o.o.
Pretežita djelatnost · NKD 2025
68.20.0 Iznajmljivanje i upravljanje vlastitim nekretninama ili nekretninama uzetim u zakup (leasing)
Temeljni kapital
2.500,00 €
Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke.
Status u registru
Aktivna
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Registarski sud: Trgovački sud u Rijeci.
Kontakt iz registra
E-adresa upisana u sudski registar: bence.varga@keszgroup.com
Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.
Česta pitanja o tvrtki Marina Penthouse d.o.o.
Koji je OIB tvrtke Marina Penthouse d.o.o.?
OIB tvrtke Marina Penthouse društvo s ograničenom odgovornošću za iznajmljivanje vlastitih nekretnina, turizam i usluge je 90780155459. Matični broj subjekta (MBS) je 40489366.
Gdje je sjedište tvrtke Marina Penthouse d.o.o.?
Sjedište tvrtke Marina Penthouse d.o.o. je na adresi Ulica Drena 20 A, Punat, Primorsko-goranska županija.
Čime se bavi Marina Penthouse d.o.o.?
Pretežita djelatnost tvrtke je iznajmljivanje i upravljanje vlastitim nekretninama ili nekretninama uzetim u zakup (leasing) (NKD 68.20.0).
Kada je osnovana tvrtka Marina Penthouse d.o.o.?
Tvrtka Marina Penthouse d.o.o. osnovana je 30. listopada 2025..
Koliki je temeljni kapital tvrtke Marina Penthouse d.o.o.?
Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 2.500,00 €.
Je li tvrtka Marina Penthouse d.o.o. aktivna?
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 90780155459.
Druge tvrtke u Primorsko-goranskoj županiji
- 08 d. o. o.Rijeka
- 10. TRAVANJ d. o. o.Rijeka
- 123&BUY d.o.o.Poljane
- 1337 Capital d.o.o.Rijeka
- 16 j. d. o. o.Rijeka
- 1887 C.G. d.o.o.Rijeka
- 1A Estate SERVICE d.o.o.Krk
- 1. SEALINE KRK d. o. o.Omišalj
Tvrtke srodne djelatnosti
- 100morska j.d.o.o.Iznajmljivanje i upravljanje vlastitim nekretninama ili nekretninama uzetim u zakup (leasing)
- 108 P.R. d.o.o.Ostale djelatnosti poslovanja nekretninama uz naplatu ili na osnovi ugovora
- 108 REAL ESTATE ADVISORY ADRIA d.o.o.Uslužne djelatnosti posredovanja u poslovanju nekretninama
- 11ts print real estate d.o.o.Iznajmljivanje i upravljanje vlastitim nekretninama ili nekretninama uzetim u zakup (leasing)
- 123&BUY d.o.o.Uslužne djelatnosti posredovanja u poslovanju nekretninama
- 13ica. d.o.o.Iznajmljivanje i upravljanje vlastitim nekretninama ili nekretninama uzetim u zakup (leasing)
- 270 days d.o.o.Iznajmljivanje i upravljanje vlastitim nekretninama ili nekretninama uzetim u zakup (leasing)
- 2ATD d.o.o.Iznajmljivanje i upravljanje vlastitim nekretninama ili nekretninama uzetim u zakup (leasing)