Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

Mar pal trgovina j.d.o.o.

Mar pal trgovina j.d.o.o. za usluge

Mar pal trgovina j.d.o.o. za usluge je jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Lelijski odvojak 11, Zagreb (Grad Zagreb). OIB tvrtke je 94335205768, a matični broj subjekta (MBS) 81447225. Osnovana je 13. lipnja 2022., što je prije 4 godine. Temeljni kapital upisan u registar iznosi 10,00 kn. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
94335205768
MBS
81447225
Sjedište
Lelijski odvojak 11, Zagreb
Status
Aktivna

Je li Mar pal trgovina j.d.o.o. pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Aktivna

    Trgovački sud u Zagrebu

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
Mar pal trgovina j.d.o.o. za usluge
Adresa
Lelijski odvojak 11, Zagreb
OIB
94335205768
MBS
81447225
Trgovački sud
Trgovački sud u Zagrebu
Temeljni kapital
10,00 kn
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
Mar pal trgovina j.d.o.o. za usluge
Skraćeni naziv
Mar pal trgovina j.d.o.o.
OIB
94335205768
Matični broj subjekta (MBS)
81447225
Pravni oblik
jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću (j.d.o.o.)
Sjedište
Lelijski odvojak 11, Zagreb
Općina / grad
Zagreb
Županija
Grad Zagreb
Datum osnivanja
13. lipnja 2022.
Temeljni kapital
10,00 kn
Status
Aktivna
Nadležni sud
Trgovački sud u Zagrebu
E-pošta iz registra
marpal01@gmail.com

U Gradu Zagrebu u sudskom je registru upisano 61.439 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 12.080 u pravnom obliku j.d.o.o.. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke Mar pal trgovina j.d.o.o.

Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.

Temeljni kapital

10,00 kn

Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke. Iznos je u registru upisan u kunama, prije uvođenja eura.

Status u registru

Aktivna

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Registarski sud: Trgovački sud u Zagrebu.

Kontakt iz registra

E-adresa upisana u sudski registar: marpal01@gmail.com

Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.

Česta pitanja o tvrtki Mar pal trgovina j.d.o.o.

Koji je OIB tvrtke Mar pal trgovina j.d.o.o.?

OIB tvrtke Mar pal trgovina j.d.o.o. za usluge je 94335205768. Matični broj subjekta (MBS) je 81447225.

Gdje je sjedište tvrtke Mar pal trgovina j.d.o.o.?

Sjedište tvrtke Mar pal trgovina j.d.o.o. je na adresi Lelijski odvojak 11, Zagreb, Grad Zagreb.

Kada je osnovana tvrtka Mar pal trgovina j.d.o.o.?

Tvrtka Mar pal trgovina j.d.o.o. osnovana je 13. lipnja 2022. i posluje 4 godine.

Koliki je temeljni kapital tvrtke Mar pal trgovina j.d.o.o.?

Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 10,00 kn.

Je li tvrtka Mar pal trgovina j.d.o.o. aktivna?

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 94335205768.

Druge tvrtke u Gradu Zagrebu