Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
MANIVA CENTAR d.o.o.
MANIVA CENTAR d.o.o. za usluge
MANIVA CENTAR d.o.o. za usluge je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Ulica Božidara Magovca 47, Zagreb (Grad Zagreb). OIB tvrtke je 39456264903, a matični broj subjekta (MBS) 81279459. Osnovana je 7. studenoga 2019., što je prije 6 godina. Temeljni kapital upisan u registar iznosi 2.650,00 €. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 39456264903
- MBS
- 81279459
- Sjedište
- Ulica Božidara Magovca 47, Zagreb
- Status
- Aktivna
Je li MANIVA CENTAR d.o.o. pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Aktivna
Trgovački sud u Zagrebu
Stečaj ili likvidacija
Nije upisan
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- MANIVA CENTAR d.o.o. za usluge
- Adresa
- Ulica Božidara Magovca 47, Zagreb
- OIB
- 39456264903
- MBS
- 81279459
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Zagrebu
- Temeljni kapital
- 2.650,00 €
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- MANIVA CENTAR d.o.o. za usluge
- Skraćeni naziv
- MANIVA CENTAR d.o.o.
- OIB
- 39456264903
- Matični broj subjekta (MBS)
- 81279459
- Pravni oblik
- društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
- Sjedište
- Ulica Božidara Magovca 47, Zagreb
- Općina / grad
- Zagreb
- Županija
- Grad Zagreb
- Datum osnivanja
- 7. studenoga 2019.
- Temeljni kapital
- 2.650,00 €
- Status
- Aktivna
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Zagrebu
- E-pošta iz registra
- maniva@maniva-centar.hr
U Gradu Zagrebu u sudskom je registru upisano 61.439 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 47.058 u pravnom obliku d.o.o.. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke MANIVA CENTAR d.o.o.
Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.
Predmet poslovanja upisan u registar
Tvrtka ima upisano 40 predmeta poslovanja. Upis znači da tvrtka smije obavljati te djelatnosti, a ne da ih stvarno obavlja.
- usluge prevođenja
- savjetodavna djelatnost u području ribarstva
- djelatnosti gospodarskog ribolova na moru
- ribolov u znanstvene i znanstveno-nastavne svrhe i ribolov za potrebe akvarija otvorenih za javnost
- gospodarenje robama slatkih (kopnenih) voda
- proizvodnja ulja i masti
- proizvodnja prehrambenih proizvoda
- proizvodnja, promet, prerada grožđa za vino (osim prerade u sok od grožđa i koncentrirani sok od grožđa)
- proizvodnja i promet vina i drugih proizvoda od grožđa i vina
- destilacija promet vina i drugih proizvoda od grožđa i vina
- proizvodnja i promet voćnih vina i drugih proizvoda na bazi voćnih vina
- proizvodnja tekstila
- proizvodnja proizvoda od plastike
- proizvodnja sportske opreme
- proizvodnja igara i igračaka
Prikaži još 25 predmeta poslovanja
- tiskanje časopisa i drugih periodičnih publikacija, knjiga i brošura, karata i atlasa, plakata, reklamnih kataloga, prospekata i drugih tiskanih oglasa, djelovodnika, albuma, dnevnika, kalendara, poslovnih obrazaca, papirne robe za osobne potrebe i drugih tiskanih stvari
- usluga prijepisa, umnožavanja i fotokopiranja
- umnožavanje snimljenih zapisa
- kupnja i prodaja robe
- pružanje usluga u trgovini
- obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
- zastupanje inozemnih tvrtki
- usluge informacijskog društva
- prijevoz putnika u unutarnjem cestovnom prometu
- prijevoz putnika u međunarodnom cestovnom prometu
- usluge iznajmljivanja vozila (rent-a-car)
- prijevoz osoba i tereta za vlastite potrebe
- savjetovanje u vezi s poslovanjem i upravljanjem
- organiziranje koncerata, revija, zabavnih manifestacija, priredaba, sajmova, seminara, tečajeva, kongresa i promocija
- univerzalna poštanska usluga
- zamjenske poštanske usluge
- ostale poštanske usluge
- administrativne djelatnosti
- istraživanje tržišta i ispitivanje javnog mnijenja
- promidžba (reklama i propaganda)
- djelatnost javnog informiranja
- poduka iz područja stranih jezika
- pripremanje i usluživanje jela, pića i napitaka i pružanje usluga smještaja
- pripremanje jela, pića i napitaka za potrošnju na drugom mjestu sa ili bez usluživanja (u prijevoznom sredstvu, na priredbama i sl.) i opskrba tim jelima, pićima i napitcima (catering)
- priprema i organizacija te javno izvođenje dramskih, glazbeno-scenskih, lutkarskih i drugih scenskih djela (scenska i glazbeno-scenska djela)
Temeljni kapital
2.650,00 €
Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke.
Status u registru
Aktivna
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Registarski sud: Trgovački sud u Zagrebu.
Kontakt iz registra
E-adresa upisana u sudski registar: maniva@maniva-centar.hr
Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.
Česta pitanja o tvrtki MANIVA CENTAR d.o.o.
Koji je OIB tvrtke MANIVA CENTAR d.o.o.?
OIB tvrtke MANIVA CENTAR d.o.o. za usluge je 39456264903. Matični broj subjekta (MBS) je 81279459.
Gdje je sjedište tvrtke MANIVA CENTAR d.o.o.?
Sjedište tvrtke MANIVA CENTAR d.o.o. je na adresi Ulica Božidara Magovca 47, Zagreb, Grad Zagreb.
Kada je osnovana tvrtka MANIVA CENTAR d.o.o.?
Tvrtka MANIVA CENTAR d.o.o. osnovana je 7. studenoga 2019. i posluje 6 godina.
Koliki je temeljni kapital tvrtke MANIVA CENTAR d.o.o.?
Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 2.650,00 €.
Je li tvrtka MANIVA CENTAR d.o.o. aktivna?
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 39456264903.
Druge tvrtke u Gradu Zagrebu
- 0x20 d.o.o.Zagreb
- 1000 RJEŠENJA d.o.o.Zagreb
- 1001 Nights j.d.o.o.Zagreb
- 100 godina j.d.o.o.Zagreb
- 100 i Love Ride j.d.o.o.Zagreb
- 101 inovativni marketing d.o.o.Zagreb
- 108 REAL ESTATE ADVISORY ADRIA d.o.o.Zagreb
- 10aarch d.o.o.Zagreb