Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

MALLEUS PROJEKT j.d.o.o. za usluge u stečaju

MALLEUS PROJEKT j.d.o.o. za usluge u stečaju je poslovni subjekt. OIB tvrtke je 91557314341, a matični broj subjekta (MBS) 81141994. Osnovana je 3. siječnja 2018., što je prije 8 godina. Tvrtka je brisana iz sudskog registra 5. rujna 2022..

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
91557314341
MBS
81141994
Sjedište
Podatak nije dostupan
Status
Brisana iz registra

Je li MALLEUS PROJEKT j.d.o.o. za usluge u stečaju pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Brisana iz registra

    Trgovački sud u Zagrebu

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
MALLEUS PROJEKT j.d.o.o. za usluge u stečaju
OIB
91557314341
MBS
81141994
Trgovački sud
Trgovački sud u Zagrebu
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
MALLEUS PROJEKT j.d.o.o. za usluge u stečaju
OIB
91557314341
Matični broj subjekta (MBS)
81141994
Matični broj (MB)
04839145
Datum osnivanja
3. siječnja 2018.
Status
Brisana iz registra
Nadležni sud
Trgovački sud u Zagrebu

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke MALLEUS PROJEKT j.d.o.o. za usluge u stečaju

Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.

Status u registru

Brisana iz registra

Tvrtka je brisana iz sudskog registra 5. rujna 2022..

Registarski sud: Trgovački sud u Zagrebu.

Česta pitanja o tvrtki MALLEUS PROJEKT j.d.o.o. za usluge u stečaju

Koji je OIB tvrtke MALLEUS PROJEKT j.d.o.o. za usluge u stečaju?

OIB tvrtke MALLEUS PROJEKT j.d.o.o. za usluge u stečaju je 91557314341. Matični broj subjekta (MBS) je 81141994.

Kada je osnovana tvrtka MALLEUS PROJEKT j.d.o.o. za usluge u stečaju?

Tvrtka MALLEUS PROJEKT j.d.o.o. za usluge u stečaju osnovana je 3. siječnja 2018. i posluje 8 godina.

Je li tvrtka MALLEUS PROJEKT j.d.o.o. za usluge u stečaju aktivna?

Tvrtka je brisana iz sudskog registra 5. rujna 2022.. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 91557314341.