Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
MALI CVRČAK d.o.o.
MALI CVRČAK d.o.o. za ugostiteljstvo i turizam
MALI CVRČAK d.o.o. za ugostiteljstvo i turizam je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Jurasova 2, Podstrana - Sita (Splitsko-dalmatinska županija). OIB tvrtke je 32166676524, a matični broj subjekta (MBS) 60301925. Osnovana je 6. rujna 2013., što je prije 13 godina. Temeljni kapital upisan u registar iznosi 20.000,00 kn. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 32166676524
- MBS
- 60301925
- Sjedište
- Jurasova 2, Podstrana - Sita
- Status
- Aktivna
Je li MALI CVRČAK d.o.o. pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Aktivna
Trgovački sud u Splitu
Stečaj ili likvidacija
Nije upisan
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- MALI CVRČAK d.o.o. za ugostiteljstvo i turizam
- Adresa
- Jurasova 2, Podstrana - Sita
- OIB
- 32166676524
- MBS
- 60301925
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Splitu
- Temeljni kapital
- 20.000,00 kn
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- MALI CVRČAK d.o.o. za ugostiteljstvo i turizam
- Skraćeni naziv
- MALI CVRČAK d.o.o.
- OIB
- 32166676524
- Matični broj subjekta (MBS)
- 60301925
- Pravni oblik
- društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
- Sjedište
- Jurasova 2, Podstrana - Sita
- Općina / grad
- Podstrana
- Županija
- Splitsko-dalmatinska županija
- Datum osnivanja
- 6. rujna 2013.
- Temeljni kapital
- 20.000,00 kn
- Status
- Aktivna
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Splitu
- E-pošta iz registra
- ivanm2024@gmail.com
U općini ili gradu Podstrana u sudskom je registru upisano 584 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 419 u pravnom obliku d.o.o.. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke MALI CVRČAK d.o.o.
Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.
Predmet poslovanja upisan u registar
Tvrtka ima upisano 38 predmeta poslovanja. Upis znači da tvrtka smije obavljati te djelatnosti, a ne da ih stvarno obavlja.
- pripremanje i usluživanje pića i napitaka i pružanje usluga smještaja
- pripremanje hrane i pružanje usluga prehrane
- pripremanje hrane za potrošnju na drugom mjestu i opskrba tom hranom (catering)
- proizvodnja hrane i pića
- turističke usluge u seoskom, zdravstvenom, kulturnom, wellness, kongresnom, za mlade, pustolovnom, lovnom, športskom, golf-turizmu, športskom ili rekreacijskom ribolovu na moru, ronilačkom turizmu, športskom ribolovu na slatkim vodama kao dodatna djelatnost u uzgoju morskih i slatkovodnih riba, rakova i školjaka i ostale turističke usluge
- pružanje usluga u nautičkom turizmu
- kupnja i prodaja robe
- pružanje usluga u trgovini u svrhu ostvarivanja dobiti ili drugog gospodarskog učinka
- zastupanje inozemnih tvrtki
- promidžba (reklama i propaganda)
- istraživanje tržišta i ispitivanje javnog mnijenja
- savjetovanje u vezi s poslovanjem i upravljanjem
- javni cestovni prijevoz putnika i tereta u unutarnjem i međunarodnom prometu
- prijevoz za vlastite potrebe
- javni prijevoz u linijskom obalnom pomorskom prometu
Prikaži još 23 predmeta poslovanja
- međunarodni linijski pomorski promet
- povremeni prijevoz putnika u obalnom pomorskom prometu
- iznajmljivanje motornih vozila, motocikla, bicikla i skutera (rent a car)
- iznajmljivanje plovnih prijevoznih sredstava
- pružanje usluga informacijskog društva
- računovodstveni i knjigovodstveni poslovi
- poljoprivredna djelatnost
- integrirana proizvodnja poljoprivrednih proizvoda
- proizvodnja poljoprivrednih i prehrambenih proizvoda-ekološka proizvodnja
- prerada u ekološkoj proizvodnji
- trgovina ekološkim proizvodima, neprerađenim biljnim i životinjskim proizvodima te proizvodima koji su potpuno ili dijelom sastavljeni od takvih proizvoda
- djelatnosti organizatora koncerata, revija, priredaba, sajmova, izložaba
- projektiranje i građenje građevina te stručni nadzor građenja
- energetsko certificiranje, energetski pregled zgrade i redoviti pregled sustava grijanja i sustava hlađenja ili klimatizacije u zgradi
- stručni poslovi prostornog uređenja
- djelatnost prostornog uređenja i gradnje
- djelatnost projektiranja i/ili stručnog nadzora građenja
- djelatnost tehničkog ispitivanja i analize
- obavljanje djelatnosti upravljanja projektom gradnje
- poslovi upravljanja nekretninom i održavanje nekretnina
- posredovanje u prometu nekretnina
- poslovanje nekretninama
- iznajmljivanje vlastitih nekretnina
Temeljni kapital
20.000,00 kn
Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke. Iznos je u registru upisan u kunama, prije uvođenja eura.
Status u registru
Aktivna
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Registarski sud: Trgovački sud u Splitu.
Kontakt iz registra
E-adresa upisana u sudski registar: ivanm2024@gmail.com
Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.
Česta pitanja o tvrtki MALI CVRČAK d.o.o.
Koji je OIB tvrtke MALI CVRČAK d.o.o.?
OIB tvrtke MALI CVRČAK d.o.o. za ugostiteljstvo i turizam je 32166676524. Matični broj subjekta (MBS) je 60301925.
Gdje je sjedište tvrtke MALI CVRČAK d.o.o.?
Sjedište tvrtke MALI CVRČAK d.o.o. je na adresi Jurasova 2, Podstrana - Sita, Splitsko-dalmatinska županija.
Kada je osnovana tvrtka MALI CVRČAK d.o.o.?
Tvrtka MALI CVRČAK d.o.o. osnovana je 6. rujna 2013. i posluje 13 godina.
Koliki je temeljni kapital tvrtke MALI CVRČAK d.o.o.?
Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 20.000,00 kn.
Je li tvrtka MALI CVRČAK d.o.o. aktivna?
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 32166676524.
Druge tvrtke u Splitsko-dalmatinskoj županiji
- 007 MILETIĆ d.o.o.Solin
- 021 d.o.o.Split
- 101 DALMATINAC j.d.o.o.Split
- 10 MILES STUDIOS d.o.o.Split
- 123 TEHNIKA d.o.o.Split
- 17. PARTNERS d.o.o.Okrug Gornji
- 2003 TRUMBIĆ d.o.o.Komiža
- 212 COLLECTION d.o.o.Omiš