Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
MALA IDEJA d.o.o.
MALA IDEJA d.o.o. za usluge
MALA IDEJA d.o.o. za usluge je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Petrova ulica 133, Zagreb (Grad Zagreb). OIB tvrtke je 96453242398, a matični broj subjekta (MBS) 80701469. Osnovana je 8. srpnja 2009., što je prije 17 godina. Temeljni kapital upisan u registar iznosi 2.650,00 €. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 96453242398
- MBS
- 80701469
- Sjedište
- Petrova ulica 133, Zagreb
- Status
- Aktivna
Je li MALA IDEJA d.o.o. pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Aktivna
Trgovački sud u Zagrebu
Stečaj ili likvidacija
Nije upisan
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- MALA IDEJA d.o.o. za usluge
- Adresa
- Petrova ulica 133, Zagreb
- OIB
- 96453242398
- MBS
- 80701469
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Zagrebu
- Temeljni kapital
- 2.650,00 €
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- MALA IDEJA d.o.o. za usluge
- Skraćeni naziv
- MALA IDEJA d.o.o.
- OIB
- 96453242398
- Matični broj subjekta (MBS)
- 80701469
- Pravni oblik
- društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
- Sjedište
- Petrova ulica 133, Zagreb
- Općina / grad
- Zagreb
- Županija
- Grad Zagreb
- Datum osnivanja
- 8. srpnja 2009.
- Temeljni kapital
- 2.650,00 €
- Status
- Aktivna
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Zagrebu
- E-pošta iz registra
- zbarac01@gmail.com
U Gradu Zagrebu u sudskom je registru upisano 61.439 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 47.058 u pravnom obliku d.o.o.. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke MALA IDEJA d.o.o.
Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.
Predmet poslovanja upisan u registar
Tvrtka ima upisano 20 predmeta poslovanja. Upis znači da tvrtka smije obavljati te djelatnosti, a ne da ih stvarno obavlja.
- športska priprema
- športska rekreacija
- športska poduka
- upravljanje i održavanje športskom građevinom
- organiziranje izvannastavne škoslke športske aktivnosti i studentske športske aktivnosti
- djelatnosti za njegu i održavanje tijela
- djelatnost za poboljšanje i održavanje tjelesne kondicije
- djelatnost za poboljšanje psihofizičke kondicije
- savjetovanje u vezi s poslovanjem i upravljanjem
- istraživanje tržišta i ispitivanje javnog mnijenja
- kupnja i prodaja robe
- obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
- zastupanje inozemnih tvrtki
- djelatnost organiziranja sjamova, izložbi, kongresa, simpozija, seminara i sl.
- promidžba (reklama i propaganda)
Prikaži još 5 predmeta poslovanja
- pružanje usluga informacijskog društva
- računalne i srodne djelatnosti
- istraživanje tržišta i ispitivanje javnog mnijenja
- izrada, održavanje i dizajniranje web sranica i portala
- turističke usluge u nautičkom turizmu
Temeljni kapital
2.650,00 €
Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke.
Status u registru
Aktivna
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Registarski sud: Trgovački sud u Zagrebu.
Kontakt iz registra
E-adresa upisana u sudski registar: zbarac01@gmail.com
Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.
Česta pitanja o tvrtki MALA IDEJA d.o.o.
Koji je OIB tvrtke MALA IDEJA d.o.o.?
OIB tvrtke MALA IDEJA d.o.o. za usluge je 96453242398. Matični broj subjekta (MBS) je 80701469.
Gdje je sjedište tvrtke MALA IDEJA d.o.o.?
Sjedište tvrtke MALA IDEJA d.o.o. je na adresi Petrova ulica 133, Zagreb, Grad Zagreb.
Kada je osnovana tvrtka MALA IDEJA d.o.o.?
Tvrtka MALA IDEJA d.o.o. osnovana je 8. srpnja 2009. i posluje 17 godina.
Koliki je temeljni kapital tvrtke MALA IDEJA d.o.o.?
Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 2.650,00 €.
Je li tvrtka MALA IDEJA d.o.o. aktivna?
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 96453242398.
Druge tvrtke u Gradu Zagrebu
- 0x20 d.o.o.Zagreb
- 1000 RJEŠENJA d.o.o.Zagreb
- 1001 Nights j.d.o.o.Zagreb
- 100 godina j.d.o.o.Zagreb
- 100 i Love Ride j.d.o.o.Zagreb
- 101 inovativni marketing d.o.o.Zagreb
- 108 REAL ESTATE ADVISORY ADRIA d.o.o.Zagreb
- 10aarch d.o.o.Zagreb