Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

MAJO ZELENA FARMA d.o.o.

MAJO ZELENA FARMA društvo s ograničenom odgovornošću za građevinarstvo, ugostiteljstvo i putnička agencija

MAJO ZELENA FARMA društvo s ograničenom odgovornošću za građevinarstvo, ugostiteljstvo i putnička agencija je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Ričice 91 A, Lovinac (Ličko-senjska županija). OIB tvrtke je 48341679245, a matični broj subjekta (MBS) 20041131. Osnovana je 17. kolovoza 2007., što je prije 19 godina. Temeljni kapital upisan u registar iznosi 20.000,00 kn. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
48341679245
MBS
20041131
Sjedište
Ričice 91 A, Lovinac
Status
Aktivna

Je li MAJO ZELENA FARMA d.o.o. pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Aktivna

    Trgovački sud u Rijeci

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
MAJO ZELENA FARMA društvo s ograničenom odgovornošću za građevinarstvo, ugostiteljstvo i putnička agencija
Adresa
Ričice 91 A, Lovinac
OIB
48341679245
MBS
20041131
Trgovački sud
Trgovački sud u Rijeci
Temeljni kapital
20.000,00 kn
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
MAJO ZELENA FARMA društvo s ograničenom odgovornošću za građevinarstvo, ugostiteljstvo i putnička agencija
Skraćeni naziv
MAJO ZELENA FARMA d.o.o.
OIB
48341679245
Matični broj subjekta (MBS)
20041131
Matični broj (MB)
02262045
Pravni oblik
društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Sjedište
Ričice 91 A, Lovinac
Općina / grad
Lovinac
Županija
Ličko-senjska županija
Datum osnivanja
17. kolovoza 2007.
Temeljni kapital
20.000,00 kn
Status
Aktivna
Nadležni sud
Trgovački sud u Rijeci
E-pošta iz registra
lika@mayogreenfarm.com

U općini ili gradu Lovinac u sudskom je registru upisano 24 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 14 u pravnom obliku d.o.o.. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke MAJO ZELENA FARMA d.o.o.

Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.

Predmet poslovanja upisan u registar

Tvrtka ima upisano 19 predmeta poslovanja. Upis znači da tvrtka smije obavljati te djelatnosti, a ne da ih stvarno obavlja.

  1. Uzgoj usjeva, vrtnoga i ukrasnoga bilja
  2. Uzgoj stoke, peradi i ostalih životinja
  3. Kupnja i prodaja roba
  4. Obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
  5. Građenje, projektiranje, nadzor
  6. Pripremanje hrane i pružanje usluga prehrane
  7. Pripremanje i usluživanje pića i napitaka
  8. Pružanje usluga smještaja
  9. Pripremanje hrane za potrošnju na drugom mjestu (u prijevoznim sredstvima, na priredbama i sl.) i opskrba tom hranom (catering)
  10. Zastupanje inozemnih tvrtki
  11. Pružanje usluga u nautičkom, seljačkom, zdravstvenom, kongresnom, sportskom, lovnom i drugim oblicima turizma, pružanje ostalih turističkih usluga
  12. Pružanje usluga putničkih agencija
  13. Iznajmljivanje strojeva i opreme, bez rukovatelja i predmeta za osobnu uporabu i kućanstvo
  14. Poslovanje nekretninama
  15. Pružanje savjeta o računalnoj opremi (hardveru)
Prikaži još 4 predmeta poslovanja
  1. Savjetovanje i pribavljanje programske opreme (softvera)
  2. Obrada podataka
  3. Izrada i upravljanje bazama podataka
  4. Informatičko i tehničko osposobljavanje, opismenjavanje i usavršavanje

Temeljni kapital

20.000,00 kn

Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke. Iznos je u registru upisan u kunama, prije uvođenja eura.

Status u registru

Aktivna

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Registarski sud: Trgovački sud u Rijeci.

Kontakt iz registra

E-adresa upisana u sudski registar: lika@mayogreenfarm.com

Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.

Česta pitanja o tvrtki MAJO ZELENA FARMA d.o.o.

Koji je OIB tvrtke MAJO ZELENA FARMA d.o.o.?

OIB tvrtke MAJO ZELENA FARMA društvo s ograničenom odgovornošću za građevinarstvo, ugostiteljstvo i putnička agencija je 48341679245. Matični broj subjekta (MBS) je 20041131.

Gdje je sjedište tvrtke MAJO ZELENA FARMA d.o.o.?

Sjedište tvrtke MAJO ZELENA FARMA d.o.o. je na adresi Ričice 91 A, Lovinac, Ličko-senjska županija.

Kada je osnovana tvrtka MAJO ZELENA FARMA d.o.o.?

Tvrtka MAJO ZELENA FARMA d.o.o. osnovana je 17. kolovoza 2007. i posluje 19 godina.

Koliki je temeljni kapital tvrtke MAJO ZELENA FARMA d.o.o.?

Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 20.000,00 kn.

Je li tvrtka MAJO ZELENA FARMA d.o.o. aktivna?

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 48341679245.

Druge tvrtke u Ličko-senjskoj županiji