Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
MAGIC Vladimir j.d.o.o.
MAGIC Vladimir j.d.o.o. za usluge
MAGIC Vladimir j.d.o.o. za usluge je jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Kombolova ulica 19, Zagreb (Grad Zagreb). OIB tvrtke je 97761473681, a matični broj subjekta (MBS) 81604013. Osnovana je 13. rujna 2024., što je prije 2 godine. Pretežita djelatnost je izvedbene umjetnosti (NKD 90.20.0). Temeljni kapital upisan u registar iznosi 1,00 €. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 97761473681
- MBS
- 81604013
- Sjedište
- Kombolova ulica 19, Zagreb
- Status
- Aktivna
Je li MAGIC Vladimir j.d.o.o. pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Aktivna
Trgovački sud u Zagrebu
Stečaj ili likvidacija
Nije upisan
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- MAGIC Vladimir j.d.o.o. za usluge
- Adresa
- Kombolova ulica 19, Zagreb
- OIB
- 97761473681
- MBS
- 81604013
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Zagrebu
- Temeljni kapital
- 1,00 €
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- MAGIC Vladimir j.d.o.o. za usluge
- Skraćeni naziv
- MAGIC Vladimir j.d.o.o.
- OIB
- 97761473681
- Matični broj subjekta (MBS)
- 81604013
- Pravni oblik
- jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću (j.d.o.o.)
- Sjedište
- Kombolova ulica 19, Zagreb
- Općina / grad
- Zagreb
- Županija
- Grad Zagreb
- Datum osnivanja
- 13. rujna 2024.
- Temeljni kapital
- 1,00 €
- Pretežita djelatnost (NKD)
- 90.20.0 Izvedbene umjetnosti
- Status
- Aktivna
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Zagrebu
- E-pošta iz registra
- vladimir@vladimir-stimac.com
U Gradu Zagrebu u sudskom je registru upisano 61.439 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 12.080 u pravnom obliku j.d.o.o.. Istu pretežitu djelatnost (NKD 90.20.0) u Gradu Zagrebu ima 20 aktivnih tvrtki. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke MAGIC Vladimir j.d.o.o.
Pretežita djelatnost · NKD 2025
90.20.0 Izvedbene umjetnosti
Temeljni kapital
1,00 €
Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke.
Status u registru
Aktivna
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Registarski sud: Trgovački sud u Zagrebu.
Kontakt iz registra
E-adresa upisana u sudski registar: vladimir@vladimir-stimac.com
Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.
Česta pitanja o tvrtki MAGIC Vladimir j.d.o.o.
Koji je OIB tvrtke MAGIC Vladimir j.d.o.o.?
OIB tvrtke MAGIC Vladimir j.d.o.o. za usluge je 97761473681. Matični broj subjekta (MBS) je 81604013.
Gdje je sjedište tvrtke MAGIC Vladimir j.d.o.o.?
Sjedište tvrtke MAGIC Vladimir j.d.o.o. je na adresi Kombolova ulica 19, Zagreb, Grad Zagreb.
Čime se bavi MAGIC Vladimir j.d.o.o.?
Pretežita djelatnost tvrtke je izvedbene umjetnosti (NKD 90.20.0).
Kada je osnovana tvrtka MAGIC Vladimir j.d.o.o.?
Tvrtka MAGIC Vladimir j.d.o.o. osnovana je 13. rujna 2024. i posluje 2 godine.
Koliki je temeljni kapital tvrtke MAGIC Vladimir j.d.o.o.?
Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 1,00 €.
Je li tvrtka MAGIC Vladimir j.d.o.o. aktivna?
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 97761473681.
Druge tvrtke u Gradu Zagrebu
- 0x20 d.o.o.Zagreb
- 1000 RJEŠENJA d.o.o.Zagreb
- 1001 Nights j.d.o.o.Zagreb
- 100 godina j.d.o.o.Zagreb
- 100 i Love Ride j.d.o.o.Zagreb
- 101 inovativni marketing d.o.o.Zagreb
- 108 REAL ESTATE ADVISORY ADRIA d.o.o.Zagreb
- 10aarch d.o.o.Zagreb
Tvrtke srodne djelatnosti
- 21 PRODUCTION d.o.o.Ostale pomoćne djelatnosti u umjetničkom stvaralaštvu i izvedbenim umjetnostima
- 3MD Facility Management d.o.o.Ostalo umjetničko stvaralaštvo
- ADARTIS d.o.o.Izvođačka umjetnost
- A MEDIA j.d.o.o.Izvedbene umjetnosti
- AMENO d.o.o.Izvedbene umjetnosti
- ANCIENT BAY d.o.o.Ostalo umjetničko stvaralaštvo
- ANITRAM d.o.o.Ostale pomoćne djelatnosti u umjetničkom stvaralaštvu i izvedbenim umjetnostima
- APS art j.d.o.o.Vizualne umjetnosti