Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
Magda real estate d.o.o.
Magda real estate društvo s ograničenom odgovornošću za turizam i usluge
Magda real estate društvo s ograničenom odgovornošću za turizam i usluge je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Kolodvorska ulica 12, Varaždin (Varaždinska županija). OIB tvrtke je 84415611731, a matični broj subjekta (MBS) 70205627. Osnovana je 8. veljače 2024., što je prije 2 godine. Pretežita djelatnost je hoteli i sličan smještaj (NKD 55.10.0). Temeljni kapital upisan u registar iznosi 2.500,00 €. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 84415611731
- MBS
- 70205627
- Sjedište
- Kolodvorska ulica 12, Varaždin
- Status
- Aktivna
Je li Magda real estate d.o.o. pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Aktivna
Trgovački sud u Varaždinu
Stečaj ili likvidacija
Nije upisan
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- Magda real estate društvo s ograničenom odgovornošću za turizam i usluge
- Adresa
- Kolodvorska ulica 12, Varaždin
- OIB
- 84415611731
- MBS
- 70205627
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Varaždinu
- Temeljni kapital
- 2.500,00 €
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- Magda real estate društvo s ograničenom odgovornošću za turizam i usluge
- Skraćeni naziv
- Magda real estate d.o.o.
- OIB
- 84415611731
- Matični broj subjekta (MBS)
- 70205627
- Pravni oblik
- društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
- Sjedište
- Kolodvorska ulica 12, Varaždin
- Općina / grad
- Varaždin
- Županija
- Varaždinska županija
- Datum osnivanja
- 8. veljače 2024.
- Temeljni kapital
- 2.500,00 €
- Pretežita djelatnost (NKD)
- 55.10.0 Hoteli i sličan smještaj
- Status
- Aktivna
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Varaždinu
- E-pošta iz registra
- mpodolanova@yahoo.com
U općini ili gradu Varaždin u sudskom je registru upisano 2.736 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 1.994 u pravnom obliku d.o.o.. Istu pretežitu djelatnost (NKD 55.10.0) u Varaždinskoj županiji ima 6 aktivnih tvrtki. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke Magda real estate d.o.o.
Pretežita djelatnost · NKD 2025
55.10.0 Hoteli i sličan smještaj
Temeljni kapital
2.500,00 €
Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke.
Status u registru
Aktivna
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Registarski sud: Trgovački sud u Varaždinu.
Kontakt iz registra
E-adresa upisana u sudski registar: mpodolanova@yahoo.com
Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.
Česta pitanja o tvrtki Magda real estate d.o.o.
Koji je OIB tvrtke Magda real estate d.o.o.?
OIB tvrtke Magda real estate društvo s ograničenom odgovornošću za turizam i usluge je 84415611731. Matični broj subjekta (MBS) je 70205627.
Gdje je sjedište tvrtke Magda real estate d.o.o.?
Sjedište tvrtke Magda real estate d.o.o. je na adresi Kolodvorska ulica 12, Varaždin, Varaždinska županija.
Čime se bavi Magda real estate d.o.o.?
Pretežita djelatnost tvrtke je hoteli i sličan smještaj (NKD 55.10.0).
Kada je osnovana tvrtka Magda real estate d.o.o.?
Tvrtka Magda real estate d.o.o. osnovana je 8. veljače 2024. i posluje 2 godine.
Koliki je temeljni kapital tvrtke Magda real estate d.o.o.?
Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 2.500,00 €.
Je li tvrtka Magda real estate d.o.o. aktivna?
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 84415611731.
Druge tvrtke u Varaždinskoj županiji
- 07 GRADNJA j.d.o.o.Svibovec Podravski
- 10x d.o.o.Varaždin
- 11 SOLUTIONS j.d.o.o.Cestica
- 181 Media j.d.o.o.Jerovec
- 2D MONT d.o.o.Trnovec
- 2D STOLARSKE USLUGE d.o.o.Trnovec
- 2E d.o.o.Varaždin
- 2en usluge d.o.o.Bartolovec
Tvrtke srodne djelatnosti
- 1 od 8 j.d.o.o.Odmarališta i slični objekti za kraći odmor
- 2CAP d.o.o.Odmarališta i slični objekti za kraći odmor
- 2 Capricorns d.o.o.Hoteli i sličan smještaj
- 2 DOOR d.o.o.Kampovi i prostori za kampiranje
- 365 PROJEKT d.o.o.Ostali smještaj
- 3 sisters & Ko d.o.o.Odmarališta i slični objekti za kraći odmor
- 4SONS j.d.o.o.Odmarališta i slični objekti za kraći odmor
- ABA VELA d.o.o.Hoteli i sličan smještaj