Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
LUMI TECH d.o.o.
LUMI TECH d.o.o. za usluge
LUMI TECH d.o.o. za usluge je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Vuglovec 103, Vuglovec (Varaždinska županija). OIB tvrtke je 00514491075, a matični broj subjekta (MBS) 70213514. Osnovana je 5. prosinca 2024., što je prije 1 godinu. Pretežita djelatnost je frizerski saloni i brijačnice (NKD 96.21.0). Temeljni kapital upisan u registar iznosi 2.500,00 €. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 00514491075
- MBS
- 70213514
- Sjedište
- Vuglovec 103, Vuglovec
- Status
- Aktivna
Je li LUMI TECH d.o.o. pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Aktivna
Trgovački sud u Varaždinu
Stečaj ili likvidacija
Nije upisan
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- LUMI TECH d.o.o. za usluge
- Adresa
- Vuglovec 103, Vuglovec
- OIB
- 00514491075
- MBS
- 70213514
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Varaždinu
- Temeljni kapital
- 2.500,00 €
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- LUMI TECH d.o.o. za usluge
- Skraćeni naziv
- LUMI TECH d.o.o.
- OIB
- 00514491075
- Matični broj subjekta (MBS)
- 70213514
- Pravni oblik
- društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
- Sjedište
- Vuglovec 103, Vuglovec
- Općina / grad
- Ivanec
- Županija
- Varaždinska županija
- Datum osnivanja
- 5. prosinca 2024.
- Temeljni kapital
- 2.500,00 €
- Pretežita djelatnost (NKD)
- 96.21.0 Frizerski saloni i brijačnice
- Status
- Aktivna
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Varaždinu
- E-pošta iz registra
- sarah.friscic@gmail.com
U općini ili gradu Ivanec u sudskom je registru upisano 428 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 271 u pravnom obliku d.o.o.. Istu pretežitu djelatnost (NKD 96.21.0) u Varaždinskoj županiji ima 35 aktivnih tvrtki. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke LUMI TECH d.o.o.
Pretežita djelatnost · NKD 2025
96.21.0 Frizerski saloni i brijačnice
Temeljni kapital
2.500,00 €
Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke.
Status u registru
Aktivna
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Registarski sud: Trgovački sud u Varaždinu.
Kontakt iz registra
E-adresa upisana u sudski registar: sarah.friscic@gmail.com
Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.
Česta pitanja o tvrtki LUMI TECH d.o.o.
Koji je OIB tvrtke LUMI TECH d.o.o.?
OIB tvrtke LUMI TECH d.o.o. za usluge je 00514491075. Matični broj subjekta (MBS) je 70213514.
Gdje je sjedište tvrtke LUMI TECH d.o.o.?
Sjedište tvrtke LUMI TECH d.o.o. je na adresi Vuglovec 103, Vuglovec, Varaždinska županija.
Čime se bavi LUMI TECH d.o.o.?
Pretežita djelatnost tvrtke je frizerski saloni i brijačnice (NKD 96.21.0).
Kada je osnovana tvrtka LUMI TECH d.o.o.?
Tvrtka LUMI TECH d.o.o. osnovana je 5. prosinca 2024. i posluje 1 godinu.
Koliki je temeljni kapital tvrtke LUMI TECH d.o.o.?
Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 2.500,00 €.
Je li tvrtka LUMI TECH d.o.o. aktivna?
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 00514491075.
Druge tvrtke u Varaždinskoj županiji
- 07 GRADNJA j.d.o.o.Svibovec Podravski
- 10x d.o.o.Varaždin
- 11 SOLUTIONS j.d.o.o.Cestica
- 181 Media j.d.o.o.Jerovec
- 2D MONT d.o.o.Trnovec
- 2D STOLARSKE USLUGE d.o.o.Trnovec
- 2E d.o.o.Varaždin
- 2en usluge d.o.o.Bartolovec
Tvrtke srodne djelatnosti
- 20 POSTO j.d.o.o.Saloni za uljepšavanje i ostali tretmani za ljepotu
- 2M DESIGN j.d.o.o.Saloni za uljepšavanje i ostali tretmani za ljepotu
- 2R GRUPA j.d.o.o.Pranje i čišćenje tekstilnih i krznenih proizvoda
- 3M-Team j.d.o.o.Pranje i čišćenje tekstilnih i krznenih proizvoda
- 4Flowers cvjećarnica j.d.o.o.Ostale osobne uslužne djelatnosti
- 4Flowers j.d.o.o.Ostale osobne uslužne djelatnosti
- 4K GRADNJA j.d.o.o.Dnevni spa tretmani, saune i parne kupelji
- 4 LIGHT d.o.o.Ostale osobne uslužne djelatnosti