Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

LUJO DUBROVNIK d.o.o.

LUJO DUBROVNIK d.o.o. za turizam i usluge

LUJO DUBROVNIK d.o.o. za turizam i usluge je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Donje selo 9, Visočani (Dubrovačko-neretvanska županija). OIB tvrtke je 39904225136, a matični broj subjekta (MBS) 90045343. Osnovana je 2. kolovoza 2023., što je prije 3 godine. Pretežita djelatnost je hoteli i sličan smještaj (NKD 55.10.0). Temeljni kapital upisan u registar iznosi 2.500,00 €. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
39904225136
MBS
90045343
Sjedište
Donje selo 9, Visočani
Status
Aktivna

Je li LUJO DUBROVNIK d.o.o. pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Aktivna

    Trgovački sud u Dubrovniku

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
LUJO DUBROVNIK d.o.o. za turizam i usluge
Adresa
Donje selo 9, Visočani
OIB
39904225136
MBS
90045343
Trgovački sud
Trgovački sud u Dubrovniku
Temeljni kapital
2.500,00 €
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
LUJO DUBROVNIK d.o.o. za turizam i usluge
Skraćeni naziv
LUJO DUBROVNIK d.o.o.
OIB
39904225136
Matični broj subjekta (MBS)
90045343
Pravni oblik
društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Sjedište
Donje selo 9, Visočani
Općina / grad
Dubrovačko Primorje
Županija
Dubrovačko-neretvanska županija
Datum osnivanja
2. kolovoza 2023.
Temeljni kapital
2.500,00 €
Pretežita djelatnost (NKD)
55.10.0 Hoteli i sličan smještaj
Status
Aktivna
Nadležni sud
Trgovački sud u Dubrovniku
E-pošta iz registra
lujo.dubrovnik@gmail.com

U općini ili gradu Dubrovačko Primorje u sudskom je registru upisano 57 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 42 u pravnom obliku d.o.o.. Istu pretežitu djelatnost (NKD 55.10.0) u Dubrovačko-neretvanskoj županiji ima 35 aktivnih tvrtki. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke LUJO DUBROVNIK d.o.o.

Pretežita djelatnost · NKD 2025

55.10.0 Hoteli i sličan smještaj

Temeljni kapital

2.500,00 €

Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke.

Status u registru

Aktivna

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Registarski sud: Trgovački sud u Dubrovniku.

Kontakt iz registra

E-adresa upisana u sudski registar: lujo.dubrovnik@gmail.com

Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.

Česta pitanja o tvrtki LUJO DUBROVNIK d.o.o.

Koji je OIB tvrtke LUJO DUBROVNIK d.o.o.?

OIB tvrtke LUJO DUBROVNIK d.o.o. za turizam i usluge je 39904225136. Matični broj subjekta (MBS) je 90045343.

Gdje je sjedište tvrtke LUJO DUBROVNIK d.o.o.?

Sjedište tvrtke LUJO DUBROVNIK d.o.o. je na adresi Donje selo 9, Visočani, Dubrovačko-neretvanska županija.

Čime se bavi LUJO DUBROVNIK d.o.o.?

Pretežita djelatnost tvrtke je hoteli i sličan smještaj (NKD 55.10.0).

Kada je osnovana tvrtka LUJO DUBROVNIK d.o.o.?

Tvrtka LUJO DUBROVNIK d.o.o. osnovana je 2. kolovoza 2023. i posluje 3 godine.

Koliki je temeljni kapital tvrtke LUJO DUBROVNIK d.o.o.?

Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 2.500,00 €.

Je li tvrtka LUJO DUBROVNIK d.o.o. aktivna?

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 39904225136.

Druge tvrtke u Dubrovačko-neretvanskoj županiji

Tvrtke srodne djelatnosti