Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

LOVE FASHION d.o.o.

LOVE FASHION d.o.o. za trgovinu

LOVE FASHION d.o.o. za trgovinu je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Slavonska avenija 50, Zagreb (Grad Zagreb). OIB tvrtke je 57293029689, a matični broj subjekta (MBS) 81124191. Osnovana je 16. listopada 2017., što je prije 9 godina. Temeljni kapital upisan u registar iznosi 26.530,00 €. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
57293029689
MBS
81124191
Sjedište
Slavonska avenija 50, Zagreb
Status
Aktivna

Je li LOVE FASHION d.o.o. pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Aktivna

    Trgovački sud u Zagrebu

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
LOVE FASHION d.o.o. za trgovinu
Adresa
Slavonska avenija 50, Zagreb
OIB
57293029689
MBS
81124191
Trgovački sud
Trgovački sud u Zagrebu
Temeljni kapital
26.530,00 €
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
LOVE FASHION d.o.o. za trgovinu
Skraćeni naziv
LOVE FASHION d.o.o.
OIB
57293029689
Matični broj subjekta (MBS)
81124191
Matični broj (MB)
04813308
Pravni oblik
društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Sjedište
Slavonska avenija 50, Zagreb
Općina / grad
Zagreb
Županija
Grad Zagreb
Datum osnivanja
16. listopada 2017.
Temeljni kapital
26.530,00 €
Status
Aktivna
Nadležni sud
Trgovački sud u Zagrebu
E-pošta iz registra
jinzhiyan6688@gmail.com

U Gradu Zagrebu u sudskom je registru upisano 61.439 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 47.058 u pravnom obliku d.o.o.. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke LOVE FASHION d.o.o.

Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.

Predmet poslovanja upisan u registar

Tvrtka ima upisano 20 predmeta poslovanja. Upis znači da tvrtka smije obavljati te djelatnosti, a ne da ih stvarno obavlja.

  1. kupnja i prodaja robe
  2. pružanje usluga u trgovini
  3. obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
  4. zastupanje inozemnih tvrtki
  5. djelatnost prijevoza putnika u unutarnjem cestovnom prometu
  6. djelatnost prijevoza putnika u međunarodnom cestovnom prometu
  7. djelatnost prijevoza tereta u unutarnjem i međunarodnom cestovnom prometu
  8. prijevoz za vlastite potrebe
  9. organiziranje sajmova, priredbi, kongresa, koncerata, promocija, zabavnih manifestacija, izložaba, seminara, tečajeva i tribina
  10. promidžba (reklama i propaganda)
  11. usluge informacijskog društva
  12. računalne i srodne djelatnosti
  13. djelatnost javnog informiranja
  14. računovodstveni poslovi
  15. posredovanje u prometu nekretnina
Prikaži još 5 predmeta poslovanja
  1. poslovanje nekretninama
  2. iznajmljivanje strojeva i opreme, bez rukovatelja i predmeta za osobnu uporabu i kućanstvo
  3. iznajmljivanje automobila
  4. pripremanje i usluživanje jela, pića i napitaka i pružanje usluga smještaja
  5. pripremanje jela, pića i napitaka za potrošnju na drugom mjestu sa ili bez usluživanja (u prijevoznom sredstvu, na priredbama i slično) i opskrba tim jelima, pićima i napitcima (catering)

Temeljni kapital

26.530,00 €

Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke.

Status u registru

Aktivna

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Registarski sud: Trgovački sud u Zagrebu.

Kontakt iz registra

E-adresa upisana u sudski registar: jinzhiyan6688@gmail.com

Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.

Česta pitanja o tvrtki LOVE FASHION d.o.o.

Koji je OIB tvrtke LOVE FASHION d.o.o.?

OIB tvrtke LOVE FASHION d.o.o. za trgovinu je 57293029689. Matični broj subjekta (MBS) je 81124191.

Gdje je sjedište tvrtke LOVE FASHION d.o.o.?

Sjedište tvrtke LOVE FASHION d.o.o. je na adresi Slavonska avenija 50, Zagreb, Grad Zagreb.

Kada je osnovana tvrtka LOVE FASHION d.o.o.?

Tvrtka LOVE FASHION d.o.o. osnovana je 16. listopada 2017. i posluje 9 godina.

Koliki je temeljni kapital tvrtke LOVE FASHION d.o.o.?

Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 26.530,00 €.

Je li tvrtka LOVE FASHION d.o.o. aktivna?

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 57293029689.

Druge tvrtke u Gradu Zagrebu