Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
LOTUS jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za usluge
LOTUS jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za usluge je poslovni subjekt. OIB tvrtke je 62675900424, a matični broj subjekta (MBS) 10108027. Osnovana je 3. listopada 2018., što je prije 8 godina. Tvrtka je brisana iz sudskog registra 6. veljače 2025..
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 62675900424
- MBS
- 10108027
- Sjedište
- Podatak nije dostupan
- Status
- Brisana iz registra
Je li LOTUS jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za usluge pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Brisana iz registra
Trgovački sud u Bjelovaru
Stečaj ili likvidacija
Nije upisan
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- LOTUS jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za usluge
- OIB
- 62675900424
- MBS
- 10108027
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Bjelovaru
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- LOTUS jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za usluge
- OIB
- 62675900424
- Matični broj subjekta (MBS)
- 10108027
- Matični broj (MB)
- 04988698
- Datum osnivanja
- 3. listopada 2018.
- Status
- Brisana iz registra
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Bjelovaru
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke LOTUS jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za usluge
Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.
Godišnja financijska izvješća
Evidentirano predanih GFI: 7. Posljednja izvještajna godina: 2025.
Sudski registar vodi samo evidenciju predanih izvješća, ne iznose. Iznosi su javno dostupni u FINA registru.
| Godina | Vrsta | Konsolidirano | Razdoblje | Datum dostave |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | Izjava o neaktivnosti | Ne | 1. siječnja 2025. – 31. prosinca 2025. | 5. svibnja 2025. |
| 2024 | Izjava o neaktivnosti | Ne | 1. siječnja 2024. – 31. prosinca 2024. | 5. svibnja 2025. |
| 2023 | Izjava o neaktivnosti | Ne | 1. siječnja 2023. – 31. prosinca 2023. | 25. travnja 2024. |
| 2022 | Izjava o neaktivnosti | Ne | 1. siječnja 2022. – 31. prosinca 2022. | 4. svibnja 2023. |
| 2021 | Izjava o neaktivnosti | Ne | 1. siječnja 2021. – 31. prosinca 2021. | 5. svibnja 2022. |
| 2020 | Izjava o neaktivnosti | Ne | 1. siječnja 2020. – 31. prosinca 2020. | 1. srpnja 2021. |
| 2019 | Izjava o neaktivnosti | Ne | 1. siječnja 2019. – 31. prosinca 2019. | 29. lipnja 2020. |
Status u registru
Brisana iz registra
Tvrtka je brisana iz sudskog registra 6. veljače 2025..
Registarski sud: Trgovački sud u Bjelovaru.
Česta pitanja o tvrtki LOTUS jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za usluge
Ima li LOTUS jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za usluge predana godišnja financijska izvješća?
Evidentirano predanih GFI: 7. Posljednja izvještajna godina: 2025. Sudski registar vodi evidenciju predanih izvješća, bez financijskih iznosa; iznosi su javno dostupni u FINA registru.
Koji je OIB tvrtke LOTUS jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za usluge?
OIB tvrtke LOTUS jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za usluge je 62675900424. Matični broj subjekta (MBS) je 10108027.
Kada je osnovana tvrtka LOTUS jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za usluge?
Tvrtka LOTUS jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za usluge osnovana je 3. listopada 2018. i posluje 8 godina.
Je li tvrtka LOTUS jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za usluge aktivna?
Tvrtka je brisana iz sudskog registra 6. veljače 2025.. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 62675900424.