Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

LJEKARNA MARINA BARANOVIĆ

LJEKARNA MARINA BARANOVIĆ je ustanova sa sjedištem na adresi Stjepana Radića 7, Šibenik (Šibensko-kninska županija). OIB tvrtke je 50501008063, a matični broj subjekta (MBS) 100009185. Osnovana je 15. ožujka 2007., što je prije 19 godina. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
50501008063
MBS
100009185
Sjedište
Stjepana Radića 7, Šibenik
Status
Aktivna

Je li LJEKARNA MARINA BARANOVIĆ pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Aktivna

    Trgovački sud u Zadru

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
LJEKARNA MARINA BARANOVIĆ
Adresa
Stjepana Radića 7, Šibenik
OIB
50501008063
MBS
100009185
Trgovački sud
Trgovački sud u Zadru
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
LJEKARNA MARINA BARANOVIĆ
OIB
50501008063
Matični broj subjekta (MBS)
100009185
Matični broj (MB)
02216191
Pravni oblik
ustanova (u.)
Sjedište
Stjepana Radića 7, Šibenik
Općina / grad
Šibenik
Županija
Šibensko-kninska županija
Datum osnivanja
15. ožujka 2007.
Status
Aktivna
Nadležni sud
Trgovački sud u Zadru
E-pošta iz registra
ljekarna.sibenik@gmail.com

U općini ili gradu Šibenik u sudskom je registru upisano 1.744 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 75 u pravnom obliku u.. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke LJEKARNA MARINA BARANOVIĆ

Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.

Predmet poslovanja upisan u registar

Tvrtka ima upisano 7 predmeta poslovanja. Upis znači da tvrtka smije obavljati te djelatnosti, a ne da ih stvarno obavlja.

  1. Opskrba lijekovima
  2. Opskrba medicinskim proizvodima
  3. Opskrba homeopatskim proizvodima
  4. Opskrba dječjom hranom i dijetetskim proizvodima
  5. Opskrba kozmetičkim i drugim sredstvima za zaštitu zdravlja određenim općim aktima Komore
  6. Savjetovanje u vezi propisivanja odnosno pravilne primjene lijekova, medicinskih, homeopatskih i dijetetskih proizvoda
  7. Ljekarnička skrb

Status u registru

Aktivna

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Registarski sud: Trgovački sud u Zadru.

Kontakt iz registra

E-adresa upisana u sudski registar: ljekarna.sibenik@gmail.com

Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.

Česta pitanja o tvrtki LJEKARNA MARINA BARANOVIĆ

Koji je OIB tvrtke LJEKARNA MARINA BARANOVIĆ?

OIB tvrtke LJEKARNA MARINA BARANOVIĆ je 50501008063. Matični broj subjekta (MBS) je 100009185.

Gdje je sjedište tvrtke LJEKARNA MARINA BARANOVIĆ?

Sjedište tvrtke LJEKARNA MARINA BARANOVIĆ je na adresi Stjepana Radića 7, Šibenik, Šibensko-kninska županija.

Kada je osnovana tvrtka LJEKARNA MARINA BARANOVIĆ?

Tvrtka LJEKARNA MARINA BARANOVIĆ osnovana je 15. ožujka 2007. i posluje 19 godina.

Je li tvrtka LJEKARNA MARINA BARANOVIĆ aktivna?

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 50501008063.

Druge tvrtke u Šibensko-kninskoj županiji