Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
LIMES SB d.o.o.
LIMES SB d.o.o. za distribuciju, trgovinu i usluge
LIMES SB d.o.o. za distribuciju, trgovinu i usluge je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Ulica Vjekoslava Karasa 12, Slavonski Brod (Brodsko-posavska županija). OIB tvrtke je 00045123909, a matični broj subjekta (MBS) 30143981. Osnovana je 18. ožujka 2014., što je prije 12 godina. Temeljni kapital upisan u registar iznosi 20.000,00 kn. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 00045123909
- MBS
- 30143981
- Sjedište
- Ulica Vjekoslava Karasa 12, Slavonski Brod
- Status
- Aktivna
Je li LIMES SB d.o.o. pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Aktivna
Trgovački sud u Osijeku
Stečaj ili likvidacija
Nije upisan
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- LIMES SB d.o.o. za distribuciju, trgovinu i usluge
- Adresa
- Ulica Vjekoslava Karasa 12, Slavonski Brod
- OIB
- 00045123909
- MBS
- 30143981
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Osijeku
- Temeljni kapital
- 20.000,00 kn
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- LIMES SB d.o.o. za distribuciju, trgovinu i usluge
- Skraćeni naziv
- LIMES SB d.o.o.
- OIB
- 00045123909
- Matični broj subjekta (MBS)
- 30143981
- Pravni oblik
- društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
- Sjedište
- Ulica Vjekoslava Karasa 12, Slavonski Brod
- Općina / grad
- Slavonski Brod
- Županija
- Brodsko-posavska županija
- Datum osnivanja
- 18. ožujka 2014.
- Temeljni kapital
- 20.000,00 kn
- Status
- Aktivna
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Osijeku
- E-pošta iz registra
- limessb@gmail.com
U općini ili gradu Slavonski Brod u sudskom je registru upisano 1.712 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 1.156 u pravnom obliku d.o.o.. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke LIMES SB d.o.o.
Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.
Predmet poslovanja upisan u registar
Tvrtka ima upisano 26 predmeta poslovanja. Upis znači da tvrtka smije obavljati te djelatnosti, a ne da ih stvarno obavlja.
- Kupnja i prodaja robe
- Pružanje usluga u trgovini
- Obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
- Zastupanje inozemnih tvrtki
- Ekološka proizvodnja, prerada, uvoz i izvoz ekoloških proizvoda
- Trgovina ekološkim proizvodima, neprerađenim biljnim i životinjskim proizvodima, te proizvodima koji su potpuno ili dijelom sastavljeni od takvih proizvoda
- Posredovanje u prometu nekretnina
- Poslovanje nekretninama
- Poslovi upravljanja nekretninom i održavanje nekretnina
- Usluge konzaltinga i savjetovanja u tehnološkom procesu
- Djelatnost javnoga cestovnog prijevoza putnika ili tereta u unutarnjem cestovnom prometu
- Prijevoz putnika u unutarnjem cestovnom prometu
- Javni prijevoz putnika u međunarodnom linijskom cestovnom prometu
- Prijevoz tereta u unutarnjem i međunarodnom cestovnom prometu
- Djelatnost pružanja kolodvorskih usluga u autobusnom prometu
Prikaži još 11 predmeta poslovanja
- Djelatnost pružanja kolodvorskih usluga u teretnom prometu
- Prijevoz za vlastite potrebe
- Prekrcaj tereta i skladištenje robe
- Računovodstveni poslovi
- Savjetovanje u vezi s poslovanjem i upravljanjem
- Istraživanje tržišta i ispitivanje javnog mnijenja
- Djelatnost otpremništva
- Promidžba ( reklama ) propaganda
- Skladištenje robe
- Djelatnost javnog informiranja
- Djelatnost pakiranja
Temeljni kapital
20.000,00 kn
Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke. Iznos je u registru upisan u kunama, prije uvođenja eura.
Status u registru
Aktivna
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Registarski sud: Trgovački sud u Osijeku.
Kontakt iz registra
E-adresa upisana u sudski registar: limessb@gmail.com
Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.
Česta pitanja o tvrtki LIMES SB d.o.o.
Koji je OIB tvrtke LIMES SB d.o.o.?
OIB tvrtke LIMES SB d.o.o. za distribuciju, trgovinu i usluge je 00045123909. Matični broj subjekta (MBS) je 30143981.
Gdje je sjedište tvrtke LIMES SB d.o.o.?
Sjedište tvrtke LIMES SB d.o.o. je na adresi Ulica Vjekoslava Karasa 12, Slavonski Brod, Brodsko-posavska županija.
Kada je osnovana tvrtka LIMES SB d.o.o.?
Tvrtka LIMES SB d.o.o. osnovana je 18. ožujka 2014. i posluje 12 godina.
Koliki je temeljni kapital tvrtke LIMES SB d.o.o.?
Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 20.000,00 kn.
Je li tvrtka LIMES SB d.o.o. aktivna?
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 00045123909.
Druge tvrtke u Brodsko-posavskoj županiji
- 035 INTERIJERI j.d.o.o.Slavonski Brod
- 035 PUB & BAR’S d.o.o.Slavonski Brod
- 2M-COMPANY d.o.o.Gundinci
- 2M PROJEKTI d.o.o.Slavonski Brod
- 2M STYLE d.o.o.Nova Gradiška
- 321 DONE d.o.o.Slavonski Brod
- 3D.monting j.d.o.o.Slavonski Brod
- 3 MARTINOVIĆ ULAGANJE j.d.o.o.Slavonski Brod