Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

LIKA ENERGY GROUP d.o.o.

LIKA ENERGY GROUP društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju i usluge

LIKA ENERGY GROUP društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju i usluge je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Šetalište Carmen Sylve 26, Opatija (Primorsko-goranska županija). OIB tvrtke je 91624468057, a matični broj subjekta (MBS) 40488130. Osnovana je 16. listopada 2025., što je prije 1 godinu. Pretežita djelatnost je proizvodnja električne energije iz obnovljivih izvora (NKD 35.12.0). Temeljni kapital upisan u registar iznosi 2.520,00 €. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
91624468057
MBS
40488130
Sjedište
Šetalište Carmen Sylve 26, Opatija
Status
Aktivna

Je li LIKA ENERGY GROUP d.o.o. pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Aktivna

    Trgovački sud u Rijeci

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
LIKA ENERGY GROUP društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju i usluge
Adresa
Šetalište Carmen Sylve 26, Opatija
OIB
91624468057
MBS
40488130
Trgovački sud
Trgovački sud u Rijeci
Temeljni kapital
2.520,00 €
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
LIKA ENERGY GROUP društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju i usluge
Skraćeni naziv
LIKA ENERGY GROUP d.o.o.
OIB
91624468057
Matični broj subjekta (MBS)
40488130
Pravni oblik
društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Sjedište
Šetalište Carmen Sylve 26, Opatija
Općina / grad
Opatija
Županija
Primorsko-goranska županija
Datum osnivanja
16. listopada 2025.
Temeljni kapital
2.520,00 €
Pretežita djelatnost (NKD)
35.12.0 Proizvodnja električne energije iz obnovljivih izvora
Status
Aktivna
Nadležni sud
Trgovački sud u Rijeci
E-pošta iz registra
thd.karlovac@gmail.com

U općini ili gradu Opatija u sudskom je registru upisano 999 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 802 u pravnom obliku d.o.o.. Istu pretežitu djelatnost (NKD 35.12.0) u Primorsko-goranskoj županiji ima 27 aktivnih tvrtki. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke LIKA ENERGY GROUP d.o.o.

Pretežita djelatnost · NKD 2025

35.12.0 Proizvodnja električne energije iz obnovljivih izvora

Temeljni kapital

2.520,00 €

Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke.

Status u registru

Aktivna

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Registarski sud: Trgovački sud u Rijeci.

Kontakt iz registra

E-adresa upisana u sudski registar: thd.karlovac@gmail.com

Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.

Česta pitanja o tvrtki LIKA ENERGY GROUP d.o.o.

Koji je OIB tvrtke LIKA ENERGY GROUP d.o.o.?

OIB tvrtke LIKA ENERGY GROUP društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju i usluge je 91624468057. Matični broj subjekta (MBS) je 40488130.

Gdje je sjedište tvrtke LIKA ENERGY GROUP d.o.o.?

Sjedište tvrtke LIKA ENERGY GROUP d.o.o. je na adresi Šetalište Carmen Sylve 26, Opatija, Primorsko-goranska županija.

Čime se bavi LIKA ENERGY GROUP d.o.o.?

Pretežita djelatnost tvrtke je proizvodnja električne energije iz obnovljivih izvora (NKD 35.12.0).

Kada je osnovana tvrtka LIKA ENERGY GROUP d.o.o.?

Tvrtka LIKA ENERGY GROUP d.o.o. osnovana je 16. listopada 2025. i posluje 1 godinu.

Koliki je temeljni kapital tvrtke LIKA ENERGY GROUP d.o.o.?

Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 2.520,00 €.

Je li tvrtka LIKA ENERGY GROUP d.o.o. aktivna?

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 91624468057.

Druge tvrtke u Primorsko-goranskoj županiji

Tvrtke srodne djelatnosti