Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
LEONHARD WEISS d.o.o.
LEONHARD WEISS d.o.o. za građenje
LEONHARD WEISS d.o.o. za građenje je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Savska cesta 41, Zagreb (Grad Zagreb). OIB tvrtke je 34837609507, a matični broj subjekta (MBS) 80801808. Osnovana je 2. srpnja 2012., što je prije 14 godina. Temeljni kapital upisan u registar iznosi 2.650,00 €. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 34837609507
- MBS
- 80801808
- Sjedište
- Savska cesta 41, Zagreb
- Status
- Aktivna
Je li LEONHARD WEISS d.o.o. pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Aktivna
Trgovački sud u Zagrebu
Stečaj ili likvidacija
Nije upisan
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- LEONHARD WEISS d.o.o. za građenje
- Adresa
- Savska cesta 41, Zagreb
- OIB
- 34837609507
- MBS
- 80801808
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Zagrebu
- Temeljni kapital
- 2.650,00 €
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- LEONHARD WEISS d.o.o. za građenje
- Skraćeni naziv
- LEONHARD WEISS d.o.o.
- OIB
- 34837609507
- Matični broj subjekta (MBS)
- 80801808
- Matični broj (MB)
- 02892944
- Pravni oblik
- društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
- Sjedište
- Savska cesta 41, Zagreb
- Općina / grad
- Zagreb
- Županija
- Grad Zagreb
- Datum osnivanja
- 2. srpnja 2012.
- Temeljni kapital
- 2.650,00 €
- Status
- Aktivna
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Zagrebu
- E-pošta iz registra
- dives.dea@gmail.com
U Gradu Zagrebu u sudskom je registru upisano 61.439 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 47.058 u pravnom obliku d.o.o.. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke LEONHARD WEISS d.o.o.
Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.
Predmet poslovanja upisan u registar
Tvrtka ima upisano 52 predmeta poslovanja. Upis znači da tvrtka smije obavljati te djelatnosti, a ne da ih stvarno obavlja.
- poljoprivredna djelatnost
- integrirana proizvodnja poljoprivrednih proizvoda
- poljoprivredno-savjetodavna djelatnost
- ekološka proizvodnja
- prerada ekološke hrane
- prerada ekološke hrane za životinje
- uvoz ekoloških proizvoda
- stručna kontrola nad ekološkom proizvodnjom
- proizvodnja hrane i pića
- proizvodnja sapuna i deterdženata, sredstava za čišćenje i poliranje, parfema i toaletno-kozmetičkih preparata
- proizvodnja ljepila i želatine
- proizvodnja eteričnih ulja
- proizvodnja umjetnih i sintetičkih vlakana
- proizvodnja tekstila i tekstilnih proizvoda
- proizvodnja odjeće
Prikaži još 37 predmeta poslovanja
- dorada i bojenje krzna
- proizvodnja kože i proizvoda od kože
- proivzodnja proizvoda od gume i plastike
- proizvodnja proizvoda od metala osim strojeva i opreme
- proizvodnja nakita i srodnih proizvoda
- proizvodnja imitacije nakita (bižuterije)
- proizvodnja vlasulja, toupe-a, lažnih obrada, trepavica
- kupnja i prodaja robe
- poslovanje nekretninama
- posredovanje u prometu nekretnina
- poslovi upravljanja nekretninom i održavanje nekretnina
- obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
- zastupanje inozemnih tvrtki
- turističke usluge u nautičkom turizmu
- turističke usluge u ostalim oblicima turističke ponude
- ostale turističke usluge
- turističke usluge koje uključuju športsko-rekreativne ili pustolovne aktivnosti
- pripremanje hrane i pružanje usluga prehrane
- pripremanje i usluživanje pića i napitaka
- pružanje usluga smještaja
- pripremanje hrane za potrošnju na drugom mjestu sa ili bez usluživanja (u prijevoznom sredstvu, na priredbama i sl.) i opskrba tom hranom (catering)
- djelatnosti javnog cestovnog prijevoza putnika i tereta u domaćem i međunarodnom prometu
- prijevoz za vlastite potrebe
- organiziranje prezentacija, promocija, radionica, seminara, savjetovanja, konferencija, kongresa, priredbi, koncerata, izložbi, sajmova i sl.
- računovodstveno i knjigovodstveni poslovi
- računalne i srodne djelatnosti
- istraživanje tržišta i ispitivanje javnog mnijenja
- fotografska djelatnost
- tiskanje novina, časopisa i drugih periodičnih publikacija, knjiga, brošura, karata i atlasa, plakata, reklamnih kataloga, prospekata i drugih tiskanih oglasa, kalendara, poslovnih obrazaca i drugih tiskanih komercijalnih publikacija pomoću knjigotiska, offseta, fotografne fleksografije, sitotiska i drugih tiskarskih strojeva, strojeva za umnožavanje, računalnih pisača, fotokopiranje i termokopiranje
- djelatnost pakiranja
- skladištenje robe
- promidžba (reklama i propaganda)
- frizerski saloni i saloni za uljepšavanje
- čišćenje svih vrsta objekata
- davanje poduke za montiranje toupe-a i vlasulja
- poduka iz plesanja
- djelatnost posrednika u korist pojedinca ili grupe za dobivanje angažmana u filmskoj i kazališnoj predstavi ili drugoj zabavnoj ili sportskoj atrakciji
Temeljni kapital
2.650,00 €
Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke.
Status u registru
Aktivna
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Registarski sud: Trgovački sud u Zagrebu.
Kontakt iz registra
E-adresa upisana u sudski registar: dives.dea@gmail.com
Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.
Česta pitanja o tvrtki LEONHARD WEISS d.o.o.
Koji je OIB tvrtke LEONHARD WEISS d.o.o.?
OIB tvrtke LEONHARD WEISS d.o.o. za građenje je 34837609507. Matični broj subjekta (MBS) je 80801808.
Gdje je sjedište tvrtke LEONHARD WEISS d.o.o.?
Sjedište tvrtke LEONHARD WEISS d.o.o. je na adresi Savska cesta 41, Zagreb, Grad Zagreb.
Kada je osnovana tvrtka LEONHARD WEISS d.o.o.?
Tvrtka LEONHARD WEISS d.o.o. osnovana je 2. srpnja 2012. i posluje 14 godina.
Koliki je temeljni kapital tvrtke LEONHARD WEISS d.o.o.?
Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 2.650,00 €.
Je li tvrtka LEONHARD WEISS d.o.o. aktivna?
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 34837609507.
Druge tvrtke u Gradu Zagrebu
- 0x20 d.o.o.Zagreb
- 1000 RJEŠENJA d.o.o.Zagreb
- 1001 Nights j.d.o.o.Zagreb
- 100 godina j.d.o.o.Zagreb
- 100 i Love Ride j.d.o.o.Zagreb
- 101 inovativni marketing d.o.o.Zagreb
- 108 REAL ESTATE ADVISORY ADRIA d.o.o.Zagreb
- 10aarch d.o.o.Zagreb