Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

LEND ZADAR j.d.o.o. za usluge i trgovinu u stečaju

LEND ZADAR j.d.o.o. za usluge i trgovinu u stečaju je poslovni subjekt. OIB tvrtke je 28895894216, a matični broj subjekta (MBS) 110055658. Osnovana je 4. studenoga 2015., što je prije 10 godina. Tvrtka je brisana iz sudskog registra 9. studenoga 2017..

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
28895894216
MBS
110055658
Sjedište
Podatak nije dostupan
Status
Brisana iz registra

Je li LEND ZADAR j.d.o.o. za usluge i trgovinu u stečaju pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Brisana iz registra

    Trgovački sud u Zadru

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
LEND ZADAR j.d.o.o. za usluge i trgovinu u stečaju
OIB
28895894216
MBS
110055658
Trgovački sud
Trgovački sud u Zadru
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
LEND ZADAR j.d.o.o. za usluge i trgovinu u stečaju
OIB
28895894216
Matični broj subjekta (MBS)
110055658
Matični broj (MB)
04454413
Datum osnivanja
4. studenoga 2015.
Status
Brisana iz registra
Nadležni sud
Trgovački sud u Zadru

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke LEND ZADAR j.d.o.o. za usluge i trgovinu u stečaju

Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.

Status u registru

Brisana iz registra

Tvrtka je brisana iz sudskog registra 9. studenoga 2017..

Registarski sud: Trgovački sud u Zadru.

Česta pitanja o tvrtki LEND ZADAR j.d.o.o. za usluge i trgovinu u stečaju

Koji je OIB tvrtke LEND ZADAR j.d.o.o. za usluge i trgovinu u stečaju?

OIB tvrtke LEND ZADAR j.d.o.o. za usluge i trgovinu u stečaju je 28895894216. Matični broj subjekta (MBS) je 110055658.

Kada je osnovana tvrtka LEND ZADAR j.d.o.o. za usluge i trgovinu u stečaju?

Tvrtka LEND ZADAR j.d.o.o. za usluge i trgovinu u stečaju osnovana je 4. studenoga 2015. i posluje 10 godina.

Je li tvrtka LEND ZADAR j.d.o.o. za usluge i trgovinu u stečaju aktivna?

Tvrtka je brisana iz sudskog registra 9. studenoga 2017.. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 28895894216.