Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

LEMON TREE d.o.o.

LEMON TREE d.o.o. za trgovinu i usluge

LEMON TREE d.o.o. za trgovinu i usluge je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Dubrava 26, Zagreb (Grad Zagreb). OIB tvrtke je 38867515469, a matični broj subjekta (MBS) 81696933. Osnovana je 6. veljače 2026.. Pretežita djelatnost je nespecijalizirana trgovina na veliko hranom, pićima i duhanskim proizvodima (NKD 46.39.0). Temeljni kapital upisan u registar iznosi 27.000,00 €. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
38867515469
MBS
81696933
Sjedište
Dubrava 26, Zagreb
Status
Aktivna

Je li LEMON TREE d.o.o. pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Aktivna

    Trgovački sud u Zagrebu

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
LEMON TREE d.o.o. za trgovinu i usluge
Adresa
Dubrava 26, Zagreb
OIB
38867515469
MBS
81696933
Trgovački sud
Trgovački sud u Zagrebu
Temeljni kapital
27.000,00 €
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
LEMON TREE d.o.o. za trgovinu i usluge
Skraćeni naziv
LEMON TREE d.o.o.
OIB
38867515469
Matični broj subjekta (MBS)
81696933
Pravni oblik
društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Sjedište
Dubrava 26, Zagreb
Općina / grad
Zagreb
Županija
Grad Zagreb
Datum osnivanja
6. veljače 2026.
Temeljni kapital
27.000,00 €
Pretežita djelatnost (NKD)
46.39.0 Nespecijalizirana trgovina na veliko hranom, pićima i duhanskim proizvodima
Status
Aktivna
Nadležni sud
Trgovački sud u Zagrebu
E-pošta iz registra
istanbulmarketcroatia@gmail.com

U Gradu Zagrebu u sudskom je registru upisano 61.439 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 47.058 u pravnom obliku d.o.o.. Istu pretežitu djelatnost (NKD 46.39.0) u Gradu Zagrebu ima 28 aktivnih tvrtki. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke LEMON TREE d.o.o.

Pretežita djelatnost · NKD 2025

46.39.0 Nespecijalizirana trgovina na veliko hranom, pićima i duhanskim proizvodima

Temeljni kapital

27.000,00 €

Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke.

Status u registru

Aktivna

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Registarski sud: Trgovački sud u Zagrebu.

Kontakt iz registra

E-adresa upisana u sudski registar: istanbulmarketcroatia@gmail.com

Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.

Česta pitanja o tvrtki LEMON TREE d.o.o.

Koji je OIB tvrtke LEMON TREE d.o.o.?

OIB tvrtke LEMON TREE d.o.o. za trgovinu i usluge je 38867515469. Matični broj subjekta (MBS) je 81696933.

Gdje je sjedište tvrtke LEMON TREE d.o.o.?

Sjedište tvrtke LEMON TREE d.o.o. je na adresi Dubrava 26, Zagreb, Grad Zagreb.

Čime se bavi LEMON TREE d.o.o.?

Pretežita djelatnost tvrtke je nespecijalizirana trgovina na veliko hranom, pićima i duhanskim proizvodima (NKD 46.39.0).

Kada je osnovana tvrtka LEMON TREE d.o.o.?

Tvrtka LEMON TREE d.o.o. osnovana je 6. veljače 2026..

Koliki je temeljni kapital tvrtke LEMON TREE d.o.o.?

Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 27.000,00 €.

Je li tvrtka LEMON TREE d.o.o. aktivna?

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 38867515469.

Druge tvrtke u Gradu Zagrebu

Tvrtke srodne djelatnosti