Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

LAPE RUDI j.d.o.o.

LAPE RUDI jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge

LAPE RUDI jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge je jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Ulica Joakima Rakovca - Via Joakim Rakovac 11, Umag - Umago (Istarska županija). OIB tvrtke je 98054524214, a matični broj subjekta (MBS) 130109605. Osnovana je 30. listopada 2020., što je prije 5 godina. Pretežita djelatnost je djelatnosti restorana (NKD 56.11.0). Temeljni kapital upisan u registar iznosi 10,00 kn. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
98054524214
MBS
130109605
Sjedište
Ulica Joakima Rakovca - Via Joakim Rakovac 11, Umag - Umago
Status
Aktivna

Je li LAPE RUDI j.d.o.o. pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Aktivna

    Trgovački sud u Pazinu

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
LAPE RUDI jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge
Adresa
Ulica Joakima Rakovca - Via Joakim Rakovac 11, Umag - Umago
OIB
98054524214
MBS
130109605
Trgovački sud
Trgovački sud u Pazinu
Temeljni kapital
10,00 kn
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
LAPE RUDI jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge
Skraćeni naziv
LAPE RUDI j.d.o.o.
OIB
98054524214
Matični broj subjekta (MBS)
130109605
Pravni oblik
jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću (j.d.o.o.)
Sjedište
Ulica Joakima Rakovca - Via Joakim Rakovac 11, Umag - Umago
Općina / grad
Umag - Umago
Županija
Istarska županija
Datum osnivanja
30. listopada 2020.
Temeljni kapital
10,00 kn
Pretežita djelatnost (NKD)
56.11.0 Djelatnosti restorana
Status
Aktivna
Nadležni sud
Trgovački sud u Pazinu
E-pošta iz registra
lape.umag@gmail.com

U općini ili gradu Umag - Umago u sudskom je registru upisano 1.484 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 343 u pravnom obliku j.d.o.o.. Istu pretežitu djelatnost (NKD 56.11.0) u Istarskoj županiji ima 379 aktivnih tvrtki. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke LAPE RUDI j.d.o.o.

Pretežita djelatnost · NKD 2025

56.11.0 Djelatnosti restorana

Temeljni kapital

10,00 kn

Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke. Iznos je u registru upisan u kunama, prije uvođenja eura.

Status u registru

Aktivna

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Registarski sud: Trgovački sud u Pazinu.

Kontakt iz registra

E-adresa upisana u sudski registar: lape.umag@gmail.com

Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.

Česta pitanja o tvrtki LAPE RUDI j.d.o.o.

Koji je OIB tvrtke LAPE RUDI j.d.o.o.?

OIB tvrtke LAPE RUDI jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge je 98054524214. Matični broj subjekta (MBS) je 130109605.

Gdje je sjedište tvrtke LAPE RUDI j.d.o.o.?

Sjedište tvrtke LAPE RUDI j.d.o.o. je na adresi Ulica Joakima Rakovca - Via Joakim Rakovac 11, Umag - Umago, Istarska županija.

Čime se bavi LAPE RUDI j.d.o.o.?

Pretežita djelatnost tvrtke je djelatnosti restorana (NKD 56.11.0).

Kada je osnovana tvrtka LAPE RUDI j.d.o.o.?

Tvrtka LAPE RUDI j.d.o.o. osnovana je 30. listopada 2020. i posluje 5 godina.

Koliki je temeljni kapital tvrtke LAPE RUDI j.d.o.o.?

Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 10,00 kn.

Je li tvrtka LAPE RUDI j.d.o.o. aktivna?

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 98054524214.

Druge tvrtke u Istarskoj županiji

Tvrtke srodne djelatnosti