Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

L.A. PULA FIT 2 d.o.o.

L.A. PULA FIT 2 društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu, usluge i turstička agencija

L.A. PULA FIT 2 društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu, usluge i turstička agencija je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Rov 9, Medulin (Istarska županija). OIB tvrtke je 72909353408, a matični broj subjekta (MBS) 40271938. Osnovana je 19. svibnja 2011., što je prije 15 godina. Temeljni kapital upisan u registar iznosi 20.000,00 kn. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
72909353408
MBS
40271938
Sjedište
Rov 9, Medulin
Status
Aktivna

Je li L.A. PULA FIT 2 d.o.o. pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Aktivna

    Trgovački sud u Pazinu

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
L.A. PULA FIT 2 društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu, usluge i turstička agencija
Adresa
Rov 9, Medulin
OIB
72909353408
MBS
40271938
Trgovački sud
Trgovački sud u Pazinu
Temeljni kapital
20.000,00 kn
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
L.A. PULA FIT 2 društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu, usluge i turstička agencija
Skraćeni naziv
L.A. PULA FIT 2 d.o.o.
OIB
72909353408
Matični broj subjekta (MBS)
40271938
Matični broj (MB)
02764016
Pravni oblik
društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Sjedište
Rov 9, Medulin
Općina / grad
Medulin
Županija
Istarska županija
Datum osnivanja
19. svibnja 2011.
Temeljni kapital
20.000,00 kn
Status
Aktivna
Nadležni sud
Trgovački sud u Pazinu
E-pošta iz registra
janko.kljajic@gmail.com

U općini ili gradu Medulin u sudskom je registru upisano 700 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 557 u pravnom obliku d.o.o.. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke L.A. PULA FIT 2 d.o.o.

Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.

Predmet poslovanja upisan u registar

Tvrtka ima upisano 19 predmeta poslovanja. Upis znači da tvrtka smije obavljati te djelatnosti, a ne da ih stvarno obavlja.

  1. Djelatnosti frizerskog salona i salona za uljepšavanje
  2. Djelatnosti pedikure i manikure
  3. Djelatnosti za poboljšavanje fizičke kondicije
  4. Djelatnosti masaže
  5. Djelatnosti za njegu i održavanje tijela
  6. Pripremanje hrane, pružanje usluga prehrane, pripremanje i usluživanje pića i napitaka i pružanje usluga smještaja, pripremanje hrane za potrošnju na drugom mjestu (u prijevoznim sredstvima na priredbama i sl.) i opskrba tom hranom (catering)
  7. Gospodarska djelatnost kupnje i prodaje robe i/ili pružanja usluga u trgovini u svrhu ostvarivanja dobiti ili drugog gospodarskog učinka, na domaćem ili inozemnom tržištu
  8. Projektiranje, građenje, uporaba i uklanjanje građevine
  9. Stručni poslovi planiranja
  10. Nadzor nad gradnjom
  11. Poslovanje nekretninama
  12. Prijevoz putnika i tereta u unutarnjem i međunarodnom cestovnom prometu
  13. Iznajmljivanje vozila, strojeva, opreme, predmeta za osobnu uporabu i kućanstvo
  14. Promidžba (reklama i propaganda)
  15. Savjetovanje u vezi s poslovanjem i upravljanjem
Prikaži još 4 predmeta poslovanja
  1. Zastupanje i posredovanje u zastupanju domaćih i stranih tvrtki u okviru registriranih djelatnosti
  2. Iznajmljivanje strojeva i opreme bez rukovatelja, te predmeta za osobnu uporabu i kućanstvo
  3. Djelatnost organiziranja i posredovanja u organiziranju kulturno glazbenih i drugih estradnih programa, priredaba i manifestacija kulturno - zabavnog karaktera u zemlji i inozemstvu
  4. Pružanje usluga turističke agencije, turističkog vodiča, turističkog pratitelja, turističkog animatora, turističkog zastupnika, turističke usluge u nautičkom turizmu, turističke usluge u seljačkom gospodarstvu ili obiteljskom poljoprivrednom gospodarstvu, turističke usluge u ostalim oblicima turističke ponude i ostale usluge koje se pružaju turistima u svezi s njihovim putovanjem i boravkom

Temeljni kapital

20.000,00 kn

Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke. Iznos je u registru upisan u kunama, prije uvođenja eura.

Status u registru

Aktivna

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Registarski sud: Trgovački sud u Pazinu.

Kontakt iz registra

E-adresa upisana u sudski registar: janko.kljajic@gmail.com

Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.

Česta pitanja o tvrtki L.A. PULA FIT 2 d.o.o.

Koji je OIB tvrtke L.A. PULA FIT 2 d.o.o.?

OIB tvrtke L.A. PULA FIT 2 društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu, usluge i turstička agencija je 72909353408. Matični broj subjekta (MBS) je 40271938.

Gdje je sjedište tvrtke L.A. PULA FIT 2 d.o.o.?

Sjedište tvrtke L.A. PULA FIT 2 d.o.o. je na adresi Rov 9, Medulin, Istarska županija.

Kada je osnovana tvrtka L.A. PULA FIT 2 d.o.o.?

Tvrtka L.A. PULA FIT 2 d.o.o. osnovana je 19. svibnja 2011. i posluje 15 godina.

Koliki je temeljni kapital tvrtke L.A. PULA FIT 2 d.o.o.?

Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 20.000,00 kn.

Je li tvrtka L.A. PULA FIT 2 d.o.o. aktivna?

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 72909353408.

Druge tvrtke u Istarskoj županiji