Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

Kreator Eco d.o.o.

Kreator Eco društvo s ograničenom odgovornošću za poljoprivredu i usluge

Kreator Eco društvo s ograničenom odgovornošću za poljoprivredu i usluge je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Ulica Antuna Mihanovića 14, Jastrebarsko (Zagrebačka županija). OIB tvrtke je 70586097991, a matični broj subjekta (MBS) 80818220. Osnovana je 6. prosinca 2012., što je prije 13 godina. Temeljni kapital upisan u registar iznosi 20.000,00 kn. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
70586097991
MBS
80818220
Sjedište
Ulica Antuna Mihanovića 14, Jastrebarsko
Status
Aktivna

Je li Kreator Eco d.o.o. pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Aktivna

    Trgovački sud u Zagrebu

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
Kreator Eco društvo s ograničenom odgovornošću za poljoprivredu i usluge
Adresa
Ulica Antuna Mihanovića 14, Jastrebarsko
OIB
70586097991
MBS
80818220
Trgovački sud
Trgovački sud u Zagrebu
Temeljni kapital
20.000,00 kn
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
Kreator Eco društvo s ograničenom odgovornošću za poljoprivredu i usluge
Skraćeni naziv
Kreator Eco d.o.o.
OIB
70586097991
Matični broj subjekta (MBS)
80818220
Matični broj (MB)
02944642
Pravni oblik
društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Sjedište
Ulica Antuna Mihanovića 14, Jastrebarsko
Općina / grad
Jastrebarsko
Županija
Zagrebačka županija
Datum osnivanja
6. prosinca 2012.
Temeljni kapital
20.000,00 kn
Status
Aktivna
Nadležni sud
Trgovački sud u Zagrebu
E-pošta iz registra
info@kreatoreco.com

U općini ili gradu Jastrebarsko u sudskom je registru upisano 557 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 374 u pravnom obliku d.o.o.. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke Kreator Eco d.o.o.

Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.

Predmet poslovanja upisan u registar

Tvrtka ima upisano 39 predmeta poslovanja. Upis znači da tvrtka smije obavljati te djelatnosti, a ne da ih stvarno obavlja.

  1. Proizvodnja, promet i javno prikazivanje audiovizualnih djela
  2. Distribucija tiska
  3. Djelatnost javnog informiranja
  4. Djelatnost elektroničkih komunikacijskih mreža i usluga
  5. Pružanje univerzalnih usluga
  6. Djelatnost pružanja audio i audiovizualnih medijskih usluga putem elektroničkih komunikacijskih mreža
  7. Djelatnost pružanja usluga elektroničkih publikacija putem elektroničkih komunikacijskih mreža
  8. Djelatnost pružanja medijskih usluga televizije i/ili radija
  9. Djelatnost proizvodnje audiovizualnih djela
  10. Kupnja i prodaja robe
  11. Obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
  12. Zastupanje inozemnih tvrtki
  13. Pružanje usluga informacijskog društva
  14. Računalne i srodne djelatnosti
  15. Usluge dizajna
Prikaži još 24 predmeta poslovanja
  1. Savjetovanje u vezi s poslovanjem i upravljanjem
  2. Istraživanje tržišta i ispitivanje javnog mnijenja
  3. Promidžba (reklama i propaganda)
  4. Fotografske djelatnosti
  5. Organiziranje sajmova, priredbi, proslava, svečanosti, kongresa, koncerata, izložbi
  6. Iznajmljivanje strojeva i opreme, bez rukovatelja i predmeta za osobnu uporabu i kućanstvo
  7. Poslovanje nekretninama
  8. Posredovanje u prometu nekretnina
  9. Usluge prevođenja
  10. Popravak i održavanje informatičke opreme
  11. Proizvodnja uredskih strojeva i računala
  12. Tiskanje knjiga, brošura, časopisa i drugih periodičkih publikacija, glazbenih djela i glazbenih rukopisa, plakata, reklamnih kataloga, prospekata, letaka, pozivnica i zahvalnica i drugih tiskanih publikacija, pomoću knjigotiska, ofseta, fotogravure, fleksografije, sitotiska i drugih tiskarskih strojeva, strojeva za umnožavanje, računalnih pisača, fotokopiranja i termokopiranja
  13. Djelatnost nakladnika
  14. Računovodstveni poslovi
  15. Izrada i dizajn web stranica
  16. Iznajmljivanje, održavanje i popravak uredskih strojeva i opreme, uključujući računala
  17. Popravak i održavanje komunikacijske opreme
  18. Iznajmljivanje motornih vozila
  19. Kombinirane uredske administrativne uslužne djelatnosti
  20. Financiranje komercijalnih poslova, uključujući izvozno financiranje na osnovi otkupa s diskontom i bez regresa dugoročnih nedospjelih potraživanja osiguranih financijskim instrumentima (eng. forfeiting)
  21. Otkup potraživanja s regresom ili bez njega (eng. factoring)
  22. Usluge vezane uz poslove kreditiranja: prikupljanje podataka, izrada analiza i davanje informacija o kreditnoj sposobnosti pravnih i fizičkih osoba koje samostalno obavljaju djelatnost
  23. Posredovanje pri sklapanju poslova na novčanom tržištu
  24. Savjetovanje pravnih osoba glede strukture kapitala, poslovne strategije i sličnih pitanja te pružanje usluga koje se odnose na poslovna spajanja i stjecanje dionica i poslovnih udjela u drugim društvima

Temeljni kapital

20.000,00 kn

Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke. Iznos je u registru upisan u kunama, prije uvođenja eura.

Status u registru

Aktivna

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Registarski sud: Trgovački sud u Zagrebu.

Kontakt iz registra

E-adresa upisana u sudski registar: info@kreatoreco.com

Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.

Česta pitanja o tvrtki Kreator Eco d.o.o.

Koji je OIB tvrtke Kreator Eco d.o.o.?

OIB tvrtke Kreator Eco društvo s ograničenom odgovornošću za poljoprivredu i usluge je 70586097991. Matični broj subjekta (MBS) je 80818220.

Gdje je sjedište tvrtke Kreator Eco d.o.o.?

Sjedište tvrtke Kreator Eco d.o.o. je na adresi Ulica Antuna Mihanovića 14, Jastrebarsko, Zagrebačka županija.

Kada je osnovana tvrtka Kreator Eco d.o.o.?

Tvrtka Kreator Eco d.o.o. osnovana je 6. prosinca 2012. i posluje 13 godina.

Koliki je temeljni kapital tvrtke Kreator Eco d.o.o.?

Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 20.000,00 kn.

Je li tvrtka Kreator Eco d.o.o. aktivna?

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 70586097991.

Druge tvrtke u Zagrebačkoj županiji