Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
KOMLJENOVIĆ d.o.o. promet roba i usluge
KOMLJENOVIĆ d.o.o. promet roba i usluge je poslovni subjekt. OIB tvrtke je 82936192813, a matični broj subjekta (MBS) 80168053. Osnovana je 15. prosinca 1994., što je prije 31 godinu. Tvrtka je brisana iz sudskog registra 25. listopada 2016..
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 82936192813
- MBS
- 80168053
- Sjedište
- Podatak nije dostupan
- Status
- Brisana iz registra
Je li KOMLJENOVIĆ d.o.o. promet roba i usluge pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Brisana iz registra
Trgovački sud u Zagrebu
Stečaj ili likvidacija
Nije upisan
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- KOMLJENOVIĆ d.o.o. promet roba i usluge
- OIB
- 82936192813
- MBS
- 80168053
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Zagrebu
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- KOMLJENOVIĆ d.o.o. promet roba i usluge
- OIB
- 82936192813
- Matični broj subjekta (MBS)
- 80168053
- Datum osnivanja
- 15. prosinca 1994.
- Status
- Brisana iz registra
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Zagrebu
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke KOMLJENOVIĆ d.o.o. promet roba i usluge
Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.
Status u registru
Brisana iz registra
Tvrtka je brisana iz sudskog registra 25. listopada 2016..
Registarski sud: Trgovački sud u Zagrebu.
Česta pitanja o tvrtki KOMLJENOVIĆ d.o.o. promet roba i usluge
Koji je OIB tvrtke KOMLJENOVIĆ d.o.o. promet roba i usluge?
OIB tvrtke KOMLJENOVIĆ d.o.o. promet roba i usluge je 82936192813. Matični broj subjekta (MBS) je 80168053.
Kada je osnovana tvrtka KOMLJENOVIĆ d.o.o. promet roba i usluge?
Tvrtka KOMLJENOVIĆ d.o.o. promet roba i usluge osnovana je 15. prosinca 1994. i posluje 31 godinu.
Je li tvrtka KOMLJENOVIĆ d.o.o. promet roba i usluge aktivna?
Tvrtka je brisana iz sudskog registra 25. listopada 2016.. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 82936192813.