Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

KOMBI NOVA j.d.o.o. za prijevoz i pomoć na cesti u stečaju

KOMBI NOVA j.d.o.o. za prijevoz i pomoć na cesti u stečaju je poslovni subjekt. OIB tvrtke je 51686587616, a matični broj subjekta (MBS) 110052801. Osnovana je 8. lipnja 2015., što je prije 11 godina. Tvrtka je brisana iz sudskog registra 21. listopada 2021..

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
51686587616
MBS
110052801
Sjedište
Podatak nije dostupan
Status
Brisana iz registra

Je li KOMBI NOVA j.d.o.o. za prijevoz i pomoć na cesti u stečaju pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Brisana iz registra

    Trgovački sud u Zadru

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
KOMBI NOVA j.d.o.o. za prijevoz i pomoć na cesti u stečaju
OIB
51686587616
MBS
110052801
Trgovački sud
Trgovački sud u Zadru
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
KOMBI NOVA j.d.o.o. za prijevoz i pomoć na cesti u stečaju
OIB
51686587616
Matični broj subjekta (MBS)
110052801
Matični broj (MB)
04395956
Datum osnivanja
8. lipnja 2015.
Status
Brisana iz registra
Nadležni sud
Trgovački sud u Zadru

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke KOMBI NOVA j.d.o.o. za prijevoz i pomoć na cesti u stečaju

Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.

Godišnja financijska izvješća

Evidentirano predanih GFI: 5. Posljednja izvještajna godina: 2019.

Sudski registar vodi samo evidenciju predanih izvješća, ne iznose. Iznosi su javno dostupni u FINA registru.

Posljednjih do 15 predanih izvješća
GodinaVrstaKonsolidiranoRazdobljeDatum dostave
2019GFI-POD izvještajNe1. siječnja 2019. – 31. prosinca 2019.26. lipnja 2020.
2018GFI-POD izvještajNe1. siječnja 2018. – 31. prosinca 2018.23. svibnja 2019.
2017GFI-POD izvještajNe1. siječnja 2017. – 31. prosinca 2017.30. svibnja 2018.
2016GFI-POD izvještajNe1. siječnja 2016. – 31. prosinca 2016.16. svibnja 2017.
2015GFI-POD izvještajNe8. lipnja 2015. – 31. prosinca 2015.28. svibnja 2016.

Status u registru

Brisana iz registra

Tvrtka je brisana iz sudskog registra 21. listopada 2021..

Registarski sud: Trgovački sud u Zadru.

Česta pitanja o tvrtki KOMBI NOVA j.d.o.o. za prijevoz i pomoć na cesti u stečaju

Ima li KOMBI NOVA j.d.o.o. za prijevoz i pomoć na cesti u stečaju predana godišnja financijska izvješća?

Evidentirano predanih GFI: 5. Posljednja izvještajna godina: 2019. Sudski registar vodi evidenciju predanih izvješća, bez financijskih iznosa; iznosi su javno dostupni u FINA registru.

Koji je OIB tvrtke KOMBI NOVA j.d.o.o. za prijevoz i pomoć na cesti u stečaju?

OIB tvrtke KOMBI NOVA j.d.o.o. za prijevoz i pomoć na cesti u stečaju je 51686587616. Matični broj subjekta (MBS) je 110052801.

Kada je osnovana tvrtka KOMBI NOVA j.d.o.o. za prijevoz i pomoć na cesti u stečaju?

Tvrtka KOMBI NOVA j.d.o.o. za prijevoz i pomoć na cesti u stečaju osnovana je 8. lipnja 2015. i posluje 11 godina.

Je li tvrtka KOMBI NOVA j.d.o.o. za prijevoz i pomoć na cesti u stečaju aktivna?

Tvrtka je brisana iz sudskog registra 21. listopada 2021.. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 51686587616.