Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
KLAURA d.o.o. za proizvodnju i trgovinu
KLAURA d.o.o. za proizvodnju i trgovinu je poslovni subjekt. OIB tvrtke je 68837212814, a matični broj subjekta (MBS) 80587314. Osnovana je 7. prosinca 2006., što je prije 19 godina. Tvrtka je brisana iz sudskog registra 3. siječnja 2014..
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 68837212814
- MBS
- 80587314
- Sjedište
- Podatak nije dostupan
- Status
- Brisana iz registra
Je li KLAURA d.o.o. za proizvodnju i trgovinu pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Brisana iz registra
Trgovački sud u Zagrebu
Stečaj ili likvidacija
Nije upisan
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- KLAURA d.o.o. za proizvodnju i trgovinu
- OIB
- 68837212814
- MBS
- 80587314
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Zagrebu
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- KLAURA d.o.o. za proizvodnju i trgovinu
- OIB
- 68837212814
- Matični broj subjekta (MBS)
- 80587314
- Matični broj (MB)
- 02155885
- Datum osnivanja
- 7. prosinca 2006.
- Status
- Brisana iz registra
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Zagrebu
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke KLAURA d.o.o. za proizvodnju i trgovinu
Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.
Status u registru
Brisana iz registra
Tvrtka je brisana iz sudskog registra 3. siječnja 2014..
Registarski sud: Trgovački sud u Zagrebu.
Česta pitanja o tvrtki KLAURA d.o.o. za proizvodnju i trgovinu
Koji je OIB tvrtke KLAURA d.o.o. za proizvodnju i trgovinu?
OIB tvrtke KLAURA d.o.o. za proizvodnju i trgovinu je 68837212814. Matični broj subjekta (MBS) je 80587314.
Kada je osnovana tvrtka KLAURA d.o.o. za proizvodnju i trgovinu?
Tvrtka KLAURA d.o.o. za proizvodnju i trgovinu osnovana je 7. prosinca 2006. i posluje 19 godina.
Je li tvrtka KLAURA d.o.o. za proizvodnju i trgovinu aktivna?
Tvrtka je brisana iz sudskog registra 3. siječnja 2014.. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 68837212814.