Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
KL Sport International d.o.o.
KL Sport International d.o.o. za zastupanje i prijevoz
KL Sport International d.o.o. za zastupanje i prijevoz je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Skadarska 20 b, Karlovac (Karlovačka županija). OIB tvrtke je 96660372935, a matični broj subjekta (MBS) 81142307. Osnovana je 4. siječnja 2018., što je prije 8 godina. Temeljni kapital upisan u registar iznosi 20.000,00 kn. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 96660372935
- MBS
- 81142307
- Sjedište
- Skadarska 20 b, Karlovac
- Status
- Aktivna
Je li KL Sport International d.o.o. pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Aktivna
Trgovački sud u Zagrebu
Stečaj ili likvidacija
Nije upisan
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- KL Sport International d.o.o. za zastupanje i prijevoz
- Adresa
- Skadarska 20 b, Karlovac
- OIB
- 96660372935
- MBS
- 81142307
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Zagrebu
- Temeljni kapital
- 20.000,00 kn
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- KL Sport International d.o.o. za zastupanje i prijevoz
- Skraćeni naziv
- KL Sport International d.o.o.
- OIB
- 96660372935
- Matični broj subjekta (MBS)
- 81142307
- Matični broj (MB)
- 04840844
- Pravni oblik
- društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
- Sjedište
- Skadarska 20 b, Karlovac
- Općina / grad
- Karlovac
- Županija
- Karlovačka županija
- Datum osnivanja
- 4. siječnja 2018.
- Temeljni kapital
- 20.000,00 kn
- Status
- Aktivna
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Zagrebu
- E-pošta iz registra
- export@kl-sport.com
U općini ili gradu Karlovac u sudskom je registru upisano 1.665 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 1.094 u pravnom obliku d.o.o.. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke KL Sport International d.o.o.
Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.
Predmet poslovanja upisan u registar
Tvrtka ima upisano 36 predmeta poslovanja. Upis znači da tvrtka smije obavljati te djelatnosti, a ne da ih stvarno obavlja.
- Kupnja i prodaja robe
- Pružanje usluga u trgovini
- Obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
- Zastupanje inozemnih tvrtki
- Djelatnost prijevoza putnika u unutarnjem cestovnom prometu
- Djelatnost prijevoza putnika u međunarodnom cestovnom prometu
- Djelatnost prijevoza tereta u unutarnjem i međunarodnom cestovnom prometu
- Prijevoz za vlastite potrebe
- Agencijske djelatnosti u cestovnom prometu
- Iznajmljivanje strojeva i opreme, bez rukovatelja i predmeta za osobnu uporabu i kućanstvo
- Premještanje vozila
- Održavanje i popravak motornih vozila
- Opći mehanički radovi
- Popravak i instaliranje strojeva i opreme
- Sportska priprema
Prikaži još 21 predmeta poslovanja
- Sportska rekreacija
- Sportska poduka
- Organiziranje sportskog natjecanja
- Vođenje sportskih natjecanja
- Upravljanje i održavanje sportskom građevinom
- Pripremanje i usluživanje jela, pića i napitaka i pružanje usluga smještaja
- Pripremanje jela, pića i napitaka za potrošnju na drugom mjestu sa ili bez usluživanja (u prijevoznom sredstvu, na priredbama i slično) i opskrba tim jelima , pićima i napitcima (catering)
- Projektiranje i građenje građevina te stručni nadzor građenja
- Energetsko certificiranje, energetski pregled zgrade i redoviti pregled sustava grijanja i sustava hlađenja ili klimatizacije u zgradi
- Obavljanje djelatnosti upravljanja projektom gradnje
- Stručni poslovi prostornog uređenja
- Djelatnost tehničkog ispitivanja i analize
- Promidžba (reklama i propaganda)
- Posredovanje u prometu nekretnina
- Poslovanje nekretninama
- Turističke usluge u nautičkom turizmu
- Turističke usluge u ostalim oblicima turističke ponude
- Ostale turističke usluge
- Turističke usluge koje uključuju športsko-rekreativne ili pustolovne aktivnosti
- Proizvodnja odjeće
- Proizvodnja sportske opreme
Temeljni kapital
20.000,00 kn
Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke. Iznos je u registru upisan u kunama, prije uvođenja eura.
Status u registru
Aktivna
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Registarski sud: Trgovački sud u Zagrebu.
Kontakt iz registra
E-adresa upisana u sudski registar: export@kl-sport.com
Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.
Česta pitanja o tvrtki KL Sport International d.o.o.
Koji je OIB tvrtke KL Sport International d.o.o.?
OIB tvrtke KL Sport International d.o.o. za zastupanje i prijevoz je 96660372935. Matični broj subjekta (MBS) je 81142307.
Gdje je sjedište tvrtke KL Sport International d.o.o.?
Sjedište tvrtke KL Sport International d.o.o. je na adresi Skadarska 20 b, Karlovac, Karlovačka županija.
Kada je osnovana tvrtka KL Sport International d.o.o.?
Tvrtka KL Sport International d.o.o. osnovana je 4. siječnja 2018. i posluje 8 godina.
Koliki je temeljni kapital tvrtke KL Sport International d.o.o.?
Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 20.000,00 kn.
Je li tvrtka KL Sport International d.o.o. aktivna?
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 96660372935.
Druge tvrtke u Karlovačkoj županiji
- 047 d.o.o.Ogulin
- 16 Jezera d.o.o.Rakovica
- 1 od 8 j.d.o.o.Duga Resa
- 23/7 DESIGN STUDIO j.d.o.o.Karlovac
- 24Adventure j.d.o.o.Slunj
- 25 ER d.o.o.Ozalj
- 2M ELEKTRO d.o.o.Karlovac
- 2M PRO d.o.oKarlovac