Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

KIARA MONT d.o.o.

KIARA MONT d.o.o. za usluge

KIARA MONT d.o.o. za usluge je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Ulica Ante Starčevića 30, Rogoznica (Šibensko-kninska županija). OIB tvrtke je 88844678748, a matični broj subjekta (MBS) 110138492. Osnovana je 21. ožujka 2024., što je prije 2 godine. Pretežita djelatnost je elektroinstalacijski radovi (NKD 43.21.0). Temeljni kapital upisan u registar iznosi 2.500,00 €. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
88844678748
MBS
110138492
Sjedište
Ulica Ante Starčevića 30, Rogoznica
Status
Aktivna

Je li KIARA MONT d.o.o. pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Aktivna

    Trgovački sud u Zadru

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
KIARA MONT d.o.o. za usluge
Adresa
Ulica Ante Starčevića 30, Rogoznica
OIB
88844678748
MBS
110138492
Trgovački sud
Trgovački sud u Zadru
Temeljni kapital
2.500,00 €
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
KIARA MONT d.o.o. za usluge
Skraćeni naziv
KIARA MONT d.o.o.
OIB
88844678748
Matični broj subjekta (MBS)
110138492
Pravni oblik
društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Sjedište
Ulica Ante Starčevića 30, Rogoznica
Općina / grad
Rogoznica
Županija
Šibensko-kninska županija
Datum osnivanja
21. ožujka 2024.
Temeljni kapital
2.500,00 €
Pretežita djelatnost (NKD)
43.21.0 Elektroinstalacijski radovi
Status
Aktivna
Nadležni sud
Trgovački sud u Zadru
E-pošta iz registra
jerkotomasevic@gmail.com

U općini ili gradu Rogoznica u sudskom je registru upisano 201 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 153 u pravnom obliku d.o.o.. Istu pretežitu djelatnost (NKD 43.21.0) u Šibensko-kninskoj županiji ima 21 aktivnih tvrtki. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke KIARA MONT d.o.o.

Pretežita djelatnost · NKD 2025

43.21.0 Elektroinstalacijski radovi

Temeljni kapital

2.500,00 €

Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke.

Status u registru

Aktivna

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Registarski sud: Trgovački sud u Zadru.

Kontakt iz registra

E-adresa upisana u sudski registar: jerkotomasevic@gmail.com

Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.

Česta pitanja o tvrtki KIARA MONT d.o.o.

Koji je OIB tvrtke KIARA MONT d.o.o.?

OIB tvrtke KIARA MONT d.o.o. za usluge je 88844678748. Matični broj subjekta (MBS) je 110138492.

Gdje je sjedište tvrtke KIARA MONT d.o.o.?

Sjedište tvrtke KIARA MONT d.o.o. je na adresi Ulica Ante Starčevića 30, Rogoznica, Šibensko-kninska županija.

Čime se bavi KIARA MONT d.o.o.?

Pretežita djelatnost tvrtke je elektroinstalacijski radovi (NKD 43.21.0).

Kada je osnovana tvrtka KIARA MONT d.o.o.?

Tvrtka KIARA MONT d.o.o. osnovana je 21. ožujka 2024. i posluje 2 godine.

Koliki je temeljni kapital tvrtke KIARA MONT d.o.o.?

Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 2.500,00 €.

Je li tvrtka KIARA MONT d.o.o. aktivna?

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 88844678748.

Druge tvrtke u Šibensko-kninskoj županiji

Tvrtke srodne djelatnosti