Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
KAURIN PRIJEVOZ d.o.o.
KAURIN PRIJEVOZ d.o.o. za transport i trgovinu
KAURIN PRIJEVOZ d.o.o. za transport i trgovinu je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Božidara Adžije 93, Đakovo (Osječko-baranjska županija). OIB tvrtke je 36661418233, a matični broj subjekta (MBS) 30068952. Osnovana je 1. prosinca 2000., što je prije 25 godina. Temeljni kapital upisan u registar iznosi 20.000,00 kn. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 36661418233
- MBS
- 30068952
- Sjedište
- Božidara Adžije 93, Đakovo
- Status
- Aktivna
Je li KAURIN PRIJEVOZ d.o.o. pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Aktivna
Trgovački sud u Osijeku
Stečaj ili likvidacija
Nije upisan
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- KAURIN PRIJEVOZ d.o.o. za transport i trgovinu
- Adresa
- Božidara Adžije 93, Đakovo
- OIB
- 36661418233
- MBS
- 30068952
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Osijeku
- Temeljni kapital
- 20.000,00 kn
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- KAURIN PRIJEVOZ d.o.o. za transport i trgovinu
- Skraćeni naziv
- KAURIN PRIJEVOZ d.o.o.
- OIB
- 36661418233
- Matični broj subjekta (MBS)
- 30068952
- Matični broj (MB)
- 01528572
- Pravni oblik
- društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
- Sjedište
- Božidara Adžije 93, Đakovo
- Općina / grad
- Đakovo
- Županija
- Osječko-baranjska županija
- Datum osnivanja
- 1. prosinca 2000.
- Temeljni kapital
- 20.000,00 kn
- Status
- Aktivna
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Osijeku
- E-pošta iz registra
- info@kaurin-prijevoz.hr
U općini ili gradu Đakovo u sudskom je registru upisano 570 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 340 u pravnom obliku d.o.o.. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke KAURIN PRIJEVOZ d.o.o.
Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.
Predmet poslovanja upisan u registar
Tvrtka ima upisano 6 predmeta poslovanja. Upis znači da tvrtka smije obavljati te djelatnosti, a ne da ih stvarno obavlja.
- Kupnja i prodaja robe, osim oružja i streljiva, lijekova i otrova
- Trgovačko posredovanje na domaćem i inozemnom tržištu
- Međunarodni transport robe i putnika u cestovnom prometu.
Temeljni kapital
20.000,00 kn
Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke. Iznos je u registru upisan u kunama, prije uvođenja eura.
Status u registru
Aktivna
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Registarski sud: Trgovački sud u Osijeku.
Kontakt iz registra
E-adresa upisana u sudski registar: info@kaurin-prijevoz.hr
Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.
Česta pitanja o tvrtki KAURIN PRIJEVOZ d.o.o.
Koji je OIB tvrtke KAURIN PRIJEVOZ d.o.o.?
OIB tvrtke KAURIN PRIJEVOZ d.o.o. za transport i trgovinu je 36661418233. Matični broj subjekta (MBS) je 30068952.
Gdje je sjedište tvrtke KAURIN PRIJEVOZ d.o.o.?
Sjedište tvrtke KAURIN PRIJEVOZ d.o.o. je na adresi Božidara Adžije 93, Đakovo, Osječko-baranjska županija.
Kada je osnovana tvrtka KAURIN PRIJEVOZ d.o.o.?
Tvrtka KAURIN PRIJEVOZ d.o.o. osnovana je 1. prosinca 2000. i posluje 25 godina.
Koliki je temeljni kapital tvrtke KAURIN PRIJEVOZ d.o.o.?
Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 20.000,00 kn.
Je li tvrtka KAURIN PRIJEVOZ d.o.o. aktivna?
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 36661418233.
Druge tvrtke u Osječko-baranjskoj županiji
- -Đakovo
- 054 Ge-Os j.d.o.o.Osijek
- 0AR d.o.o.Osijek
- 123 TAXI d.o.o.Đurđenovac
- 137 Labs j.d.o.o.Osijek
- 1:4:9 j.d.o.o.Osijek
- 1Repetition Maximum j.d.o.o.Osijek
- 260DAYS d.o.o.Osijek