Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
Jones Lang LaSalle d.o.o.
Jones Lang LaSalle društvo s ograničenom odgovornošću za poslovanje nekretninama
Jones Lang LaSalle društvo s ograničenom odgovornošću za poslovanje nekretninama je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Zavrtnica 17, Zagreb (Grad Zagreb). OIB tvrtke je 74515269759, a matični broj subjekta (MBS) 80251081. Osnovana je 16. studenoga 1998., što je prije 27 godina. Temeljni kapital upisan u registar iznosi 1.234.340,00 €. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 74515269759
- MBS
- 80251081
- Sjedište
- Zavrtnica 17, Zagreb
- Status
- Aktivna
Je li Jones Lang LaSalle d.o.o. pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Aktivna
Trgovački sud u Zagrebu
Stečaj ili likvidacija
Nije upisan
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- Jones Lang LaSalle društvo s ograničenom odgovornošću za poslovanje nekretninama
- Adresa
- Zavrtnica 17, Zagreb
- OIB
- 74515269759
- MBS
- 80251081
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Zagrebu
- Temeljni kapital
- 1.234.340,00 €
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- Jones Lang LaSalle društvo s ograničenom odgovornošću za poslovanje nekretninama
- Skraćeni naziv
- Jones Lang LaSalle d.o.o.
- OIB
- 74515269759
- Matični broj subjekta (MBS)
- 80251081
- Matični broj (MB)
- 01401173
- Pravni oblik
- društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
- Sjedište
- Zavrtnica 17, Zagreb
- Općina / grad
- Zagreb
- Županija
- Grad Zagreb
- Datum osnivanja
- 16. studenoga 1998.
- Temeljni kapital
- 1.234.340,00 €
- Status
- Aktivna
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Zagrebu
U Gradu Zagrebu u sudskom je registru upisano 61.439 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 47.058 u pravnom obliku d.o.o.. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke Jones Lang LaSalle d.o.o.
Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.
Predmet poslovanja upisan u registar
Tvrtka ima upisano 24 predmeta poslovanja. Upis znači da tvrtka smije obavljati te djelatnosti, a ne da ih stvarno obavlja.
- kupnja i prodaja robe
- mjenjački poslovi
- posredovanje, zastupanje u prometu roba i usluga
- zastupanje stranih društava
- organiziranje seminara i tečajeva
- uređenje okoliša
- uređenje interijera i eksterijera
- popravljanje, ugradnja i održavanje rashladnih uređaja
- popravljanje, ugradnja i održavanje uređaja za grijanje
- popravljanje, ugradnja i održavanje ventilacijskih sustava
- savjetovanje u vezi s poslovanjem i upravljanjem
- istraživanje tržišta i ispitivanje javnog mnijenja
- usluge održavanja i čišćenja svih vrsta objekata
- priprema hrane i pružanje usluga prehrane, pripremanje i posluživanje pića i napitaka te pripremanje hrane za potrošnju na drugom mjestu (catering) i pružanje usluga smještaja
- stručni poslovi prostornog uređenja projektiranje, građenje, uporaba i uklanjanje građevina,
Prikaži još 5 predmeta poslovanja
- nadzor nad gradnjom
- poslovi upravljanja nekretninom i održavanje nekretnina
- posredovanje u prometu nekretnina
- obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
- promidžba (reklama i propaganda)
Temeljni kapital
1.234.340,00 €
Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke.
Status u registru
Aktivna
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Registarski sud: Trgovački sud u Zagrebu.
Česta pitanja o tvrtki Jones Lang LaSalle d.o.o.
Koji je OIB tvrtke Jones Lang LaSalle d.o.o.?
OIB tvrtke Jones Lang LaSalle društvo s ograničenom odgovornošću za poslovanje nekretninama je 74515269759. Matični broj subjekta (MBS) je 80251081.
Gdje je sjedište tvrtke Jones Lang LaSalle d.o.o.?
Sjedište tvrtke Jones Lang LaSalle d.o.o. je na adresi Zavrtnica 17, Zagreb, Grad Zagreb.
Kada je osnovana tvrtka Jones Lang LaSalle d.o.o.?
Tvrtka Jones Lang LaSalle d.o.o. osnovana je 16. studenoga 1998. i posluje 27 godina.
Koliki je temeljni kapital tvrtke Jones Lang LaSalle d.o.o.?
Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 1.234.340,00 €.
Je li tvrtka Jones Lang LaSalle d.o.o. aktivna?
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 74515269759.
Druge tvrtke u Gradu Zagrebu
- 0x20 d.o.o.Zagreb
- 1000 RJEŠENJA d.o.o.Zagreb
- 1001 Nights j.d.o.o.Zagreb
- 100 godina j.d.o.o.Zagreb
- 100 i Love Ride j.d.o.o.Zagreb
- 101 inovativni marketing d.o.o.Zagreb
- 108 REAL ESTATE ADVISORY ADRIA d.o.o.Zagreb
- 10aarch d.o.o.Zagreb